reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
mi się też spodobał jeden wózek, szukam używanego ale nie ma ofert. Chyba zostanie mi kupić nowy, bo dosłownie choruję na niego. I mam już 5 pajacyków;-)
 
Ja narazie wszystko na 50/54 cm kupilam. Jak sie mała urodzi jednak duża to wtedy będę sie martwić, ale przy synku miałam wszystkiego na 56/62 i we wszystkim się topil oprócz kilku rzeczy które dostalam na 50cm. Nie zamierzam tym razem magazynować ciucholandu w kartonach, kupować będę na bierzaco tyle ile będzie potrzeba.
 
ja kupuje po równo 56 i 62, bo u nas ciężko wywrozyć jaki mały się urodzi. może na usg 3 trymestru zobaczymy jak rośnie, ale nóżki na każdym usg ma trochę dłuższe niż na jego tydzień, więc spodziewam się że po mężu będzie długi i chudy :p
ja miałam 52/54 i 2600
a mąż 2900 i uwaga 60 cm :D
 
ja kupuje po równo 56 i 62, bo u nas ciężko wywrozyć jaki mały się urodzi. może na usg 3 trymestru zobaczymy jak rośnie, ale nóżki na każdym usg ma trochę dłuższe niż na jego tydzień, więc spodziewam się że po mężu będzie długi i chudy :p
ja miałam 52/54 i 2600
a mąż 2900 i uwaga 60 cm :D
Omg! To chyba same kości z niego były na początku :D jak sobie przypomnę moją kruszyne to Twojego sobie nawet nie wyobrażam :) Ale mój mąż też wysoki i szczupły.
 
ja kupuje po równo 56 i 62, bo u nas ciężko wywrozyć jaki mały się urodzi. może na usg 3 trymestru zobaczymy jak rośnie, ale nóżki na każdym usg ma trochę dłuższe niż na jego tydzień, więc spodziewam się że po mężu będzie długi i chudy :p
ja miałam 52/54 i 2600
a mąż 2900 i uwaga 60 cm :D
Ło matko. Adaś miał 3730g i 56cm :D
 
reklama
Ja kupilam 56, 62, 68 - jak bylo cos w mega promocji to bralam :D oby nie, aleeee... jesli urodzi sie wczesniak to i tak spedzi sie z nim wiecej czasu w szpitalu to w razie czego maz dokupi pare rzeczy i je ogarnie ;)
 
Do góry