reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

To jest już drugi założony szew w tej ciąży, ale faktycznie za pierwszym razem szew był założony lżej i bol był mniejszy, teraz jest ciaśniej i od razu czuć różnice, bol jest większy, szczególnie przy zmianie strony podczas leżenia i przy wstawaniu
Więc teraz musi być dobrze :) na kiedy masz termin?
 
reklama
6 lutego adminka napisała mi że wporzadku i że usunie cześć osób i doda te które napisałam. do tej pory jest cisza.
dziś z @Natalia91 pisalysmy o tym na pw.
sprawdzcie najpierw skrzynki na forum lub mailowe jeśli zadna nic nie ma to napisze do Ani, choć dziwne bo ostatnio zajęło jej to 2/3 dni. możliwe że jej umknęło. ale najpierw dajcie mi znać co i jak.

Niestety ja nic nie mam :/
 
W ogóle powiem wam ze ten czas tak szybko leci ze masakra... my dziś remontujemy pokoik zaczynam chyba wić gniazdko i do 2 tygodni chciałabym już być gotowa ze wszystkim bo szczerze to jestem jeszcze w czarnej D... niby coś tam już mam ale masa jeszcze wszystkiego i torba nie spakowana nawet
 
W ogóle powiem wam ze ten czas tak szybko leci ze masakra... my dziś remontujemy pokoik zaczynam chyba wić gniazdko i do 2 tygodni chciałabym już być gotowa ze wszystkim bo szczerze to jestem jeszcze w czarnej D... niby coś tam już mam ale masa jeszcze wszystkiego i torba nie spakowana nawet
Nawet mi nic nie mów... my od poniedziałku zaczynamy remont łazienki. Z tego względu nic jeszcze nie kupiłam absolutnie nic[emoji33]
Wiedziałam że będzie kurz i remont nie widziałam sensu gromadzenia wszystkiego wozek, fotelik i łóżeczko mamy zamiar kupić w marcu na targach w naszym smyku. Pocieszam się że lekarz mówi że u mnie do porodu daleko więc do terminu ponad 2 miesiące
 
W ogóle powiem wam ze ten czas tak szybko leci ze masakra... my dziś remontujemy pokoik zaczynam chyba wić gniazdko i do 2 tygodni chciałabym już być gotowa ze wszystkim bo szczerze to jestem jeszcze w czarnej D... niby coś tam już mam ale masa jeszcze wszystkiego i torba nie spakowana nawet
Ja mam już wstępnie zaplanowana datę cc na 26.03 i tez dopiero ograniamy się po remoncie więc za wyprawkę biorę się od przyszłego tygodnia a za pranie i prasowanie pewnie pod koniec lutego.
 
reklama
Ja się cieszę, że pranie/prasowanie ogarnęłam 2 tyg temu bo ledwo to zrobiłam a córcia przyniosła z przedszkola anginę i leczymy się obie po dziś dzień. Także obecnie nie miałabym siły stać nad żelazkiem, nie mówiąc o tym, że zakaszlałabym zarazkami ciuszki :(
 
Do góry