reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

W ogóle powiem wam ze ten czas tak szybko leci ze masakra... my dziś remontujemy pokoik zaczynam chyba wić gniazdko i do 2 tygodni chciałabym już być gotowa ze wszystkim bo szczerze to jestem jeszcze w czarnej D... niby coś tam już mam ale masa jeszcze wszystkiego i torba nie spakowana nawet
Uff, ja sie cieszę ze wszystko juz mam i spokojnie odpoczywam, czekam na rozwoj sytuacji :p dostalam pare prezentow od znajomych i rodziny wiec popralam znow jakies pierdółki. Niestety skurcze lapia juz coraz czesciej, zmeczenie itp wiec ciesze sie ze caly bajzel za mną. Ja jestem moze dziwna, ale nie robię nic na ostatnia chwilę bo to różnie moze sie zdarzyc :)
 
reklama
Ja tez już praktycznie wszystko mam i dobrze, bo od tej srody musze leżeć plackiem. Jeszcze maz musi odświeżyć fotelik samochodowy i wózek po pierwszym dziecku.
 
Ja też już prawie gotowa. Ostatnie prasowanie na dziś mam i jak samochód od mechanika wróci to odświeże fotelik i zaraz do auta pójdzie żeby tu przestrzeni nie zagracać. No i czas materac odpakować żeby się wywietrzył. [emoji3]
 
Ooo pięknie widzę ze w większości wszystko ogarnięte, ja w sumie się aż tak nie stresuje bo dokupie wszystko co trzeba w 2 dni myśle, wozek już zamówiony wiec czekamy.
 
Ja mam wyprane i wyprasowane ubranka, kupione komplety do łóżeczka i wózek, na koniec miesiąca zamówię łóżeczko i będziemy szykować kącik dla dziecka, ale jeszcze zostało trochę rzeczy do ogarnięcia
 
Uff, ja sie cieszę ze wszystko juz mam i spokojnie odpoczywam, czekam na rozwoj sytuacji :p dostalam pare prezentow od znajomych i rodziny wiec popralam znow jakies pierdółki. Niestety skurcze lapia juz coraz czesciej, zmeczenie itp wiec ciesze sie ze caly bajzel za mną. Ja jestem moze dziwna, ale nie robię nic na ostatnia chwilę bo to różnie moze sie zdarzyc :)
otóż to :) ja mam tylko do przywiezienia z domu od siebie wózek jakoś w przyszłym tygodniu, no i puszczę ostatnie pranie w wysokiej temperaturze właśnie elementów wózka, prześcieradełka i 2 rożki.
i mogę czekać na maleństwo :D
 
laski, więc się wyjaśniło, w takim razie jeszcze chwilka myślę Góra 2 dni ;)
Screenshot_20190217-103155.jpg
 
reklama
Do góry