reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ooo moja siostra rodziła w Wejherowie, naturalnie i byla zachwycona:) Wejherowo jako jeden z nielicznych szpitali ma mozliwosc wynajwcia sali z mężem, juz po porodzie na te 2-3 dni koszt chyba tylko 150zl calosc

Tak, jest taka możliwość i mam nadzieje ze jak będę rodzic to będzie jakiś wolny pokój ;)
 
reklama
Podobno teraz w Wejherowie sie troche pogorszyło i niby lepiej na redłowie... ale niw mam doświadczenia z żadnym z tych szpitali...
Siostra rodziła 6 miesiecy temu w Wejherowie, mówiła ze super, porod, opieka, siostry, jedzenie. Nie wiwm, moze cos sie zmienilo nie slyszalam
 
Jeśli są tu mamy z Wrocławia, które jeszcze nie wybrały szpitala, polecam Kliniki - personel złoto :)
hej, u nas tylko ja jestem z Wrocławia :D
ale wybrałam Brochów, że względu że mam tu 400m :) 2 znajome w odstępie miesiąca rodziły i były zadowolone. o klinikach też słyszałam wiele dobrego. mój lekarz prowadzący tam rezyduje, bardzo żałuję że nie na Brochowie właśnie. a Ty jesteś z Wrocławia? na kiedy masz termin?
 
hej, u nas tylko ja jestem z Wrocławia :D
ale wybrałam Brochów, że względu że mam tu 400m :) 2 znajome w odstępie miesiąca rodziły i były zadowolone. o klinikach też słyszałam wiele dobrego. mój lekarz prowadzący tam rezyduje, bardzo żałuję że nie na Brochowie właśnie. a Ty jesteś z Wrocławia? na kiedy masz termin?
Tak, z Wrocławia. Leżę od dzisiaj, w ciągu tygodnia ma być cięcie, może kiedyś zdradzą datę :p Jak się nazywa Twój lekarz?
 
Tak, z Wrocławia. Leżę od dzisiaj, w ciągu tygodnia ma być cięcie, może kiedyś zdradzą datę :p Jak się nazywa Twój lekarz?
oo, ja byłam tam w sobotę z okazji ktg bo akurat był na dyżurze, zrobił mi też badanie na samolocie i usg bo tam w szpitalu ma lepszy sprzęt :) moja znajoma miała tam też cesarke jakieś 3/4 tygodnie temu :)

mój lekarz to Skiba, taki młody, ciemne włosy, przystojny haha :D
z kolei pracuje tam też Szewczuk, u niego byłam na 3 prenatalnym :)

miałam też 'przyjemność' dwa razy odwiedzić poradnie patologii ciąży, to pewnie kojarzysz jakie cyrki tam były, pozamykane, lekarze brali urlopy, a kobiety od 6 w kolejkach w tym ja :D
 
reklama
Do góry