reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ja byłam za bo pamiętam Cię z wątku o skracaniu szyjki. Problem w zamkniętym jest taki ze dziewczyny piszą o przyjęcie i się później nie udzielają wcale. To po co nam ktoś taki co tylko czyta o prywatnych sprawach?! Wiem że Ty się odzywasz często i mam nadzieję ze zrobimy wyjątek ;)
Wiesz co, myślałam, że fajnie by było pisać z kimś, kto jest na tym samym etapie ze swoim maluchem, ale teraz już raczej nie ma opcji. Jak miałabym swobodnie pisać z kimś, kto ma jakieś 'ale' do mnie, mimo że nic o mnie nie wie. Jestem wyrzucona z grona przez to, że ktoś inny się nie udziela? Fajne kryteria doboru.
 
Ostatnia edycja:
Z jakimi tekstami? Że miło by było tak po prostu dostać odpowiedź na priv, nawet odmowną?
nie, o jakiś kółkach wzajemnej adoracji.
dlaczego tak podchodzisz do tego tematu, przecież dziewczyny mają prawo mieć jakieś 'ale' skoro tam wstawiaja tyle prywaty.
no szanujmy się.
a nie odpisałam bo zwyczajnie zapomniałam, ja już mniej zaglądam na forum, bardziej z doskoku, więc za to mogę przeprosić, ale doszło parę obowiązków jak wiesz pewnie i Tobie życie się zmieniło, ja dużo czasu poświęcam maleństwo i zdarzy się zapomnieć o rzeczach przyziemnych, a co dopiero o takich na forum.. nikt tego na złość Ci nie zrobił jeśli tak to odebrałas.
 
I sie obraziłam... [emoji28]

Od kiedy jestes na forum. Przeciez watek kwietniowek ma ponad rok, woec co soe dziwisz, ze stworzyla się jakaś społeczność, która ma prawo decydować, czy pojawią się nowe osoby
Wiesz co, myślałam, że fajnie by było pisać z kimś, kto jest na tym samym etapie ze swoim maluchem, ale teraz już raczej nie ma opcji. Jak miałabym swobodnie pisać z kimś, kto ma jakieś 'ale' do mnie, mimo że nic o mnie nie wie. Jestem wyrzucona z grona przez to, że ktoś inny się nie udziela? Fajne kryteria doboru.
 
I sie obraziłam... [emoji28]

Od kiedy jestes na forum. Przeciez watek kwietniowek ma ponad rok, woec co soe dziwisz, ze stworzyla się jakaś społeczność, która ma prawo decydować, czy pojawią się nowe osoby
Ok, na przyszłość będę pamiętać, ze mam się zgłosić do grupy od razu po zapłodnieniu xD Żeby nie było, w innych kwietniowych wątkach też się udzielałam jak tylko zaczęłam zagłębiać się w bb, ale to chyba za mało.
 
Jeju, nie wiem. Gdzie się udzielałaś. Nie żyję Twoim zyciem. Przeciez my spokojnie mówimy, ze to byla kwestia do przedyskutowania, ale jak spali się jakiś most za sobą, to już się nim nie wróci. Pozdrawiam [emoji813]
Ok, na przyszłość będę pamiętać, ze mam się zgłosić do grupy od razu po zapłodnieniu xD Żeby nie było, w innych kwietniowych wątkach też się udzielałam jak tylko zaczęłam zagłębiać się w bb, ale to chyba za mało.
 
Jeju, nie wiem. Gdzie się udzielałaś. Nie żyję Twoim zyciem. Przeciez my spokojnie mówimy, ze to byla kwestia do przedyskutowania, ale jak spali się jakiś most za sobą, to już się nim nie wróci. Pozdrawiam [emoji813]
Wow, przecież nie piszę, że masz wiedzieć. Troszkę czytania ze zrozumieniem. Tym bardziej - nie wiesz, a założyłaś, że nie należy mnie przyjmować. Spoko, już przestałam czuć potrzebę, by być w tym gronie. Są bardziej przyjazne i otwarte grupy. Mogłybyście chociaż zastrzec, że nikogo nowego nie przyjmujecie, nie byłoby tematu. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
Zawsze nowe, chętne osoby mogą sobie popisać na otwartym jak sie ktoś znajdzie. Nie po to robi się zamknięty, aby później brać kazdego jak leci, a wykazujesz się arogancją, więc czemu jestes zdziwiona? Już spokojnie
Wow, przecież nie piszę, że masz wiedzieć. Troszkę czytania ze zrozumieniem. Tym bardziej - nie wiesz, a założyłaś, że nie należy mnie przyjmować. Spoko, już przestałam czuć potrzebę, by być w tym gronie. Są bardziej przyjazne i otwarte grupy. Mogłybyście chociaż zastrzec, że nikogo nowego nie przyjmujecie, nie byłoby tematu. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
reklama
Zawsze nowe, chętne osoby mogą sobie popisać na otwartym jak sie ktoś znajdzie. Nie po to robi się zamknięty, aby później brać kazdego jak leci, a wykazujesz się arogancją, więc czemu jestes zdziwiona? Już spokojnie
Irytacja i sarkazm nie mają nic wspólnego z arogancją. Spowodowane były brakiem odpowiedzi bardziej niż odmową przyjęcia. Po co pisać co mnie gryzie tutaj, w martwym wątku? Czasem warto pamiętać, że po drugiej stronie jest tylko osoba, która czasem po ciężkim dniu chciałaby porozmawiać tak zwyczajnie o nowej codzienności.
 
Do góry