reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Pappa robią ze wskazań. Czyli ten wiek i wywiad. Albo jak się chce na własną rękę.
No to tutaj PAPPA robią zawsze, możesz powiedzieć ze nie chcesz żeby go wykonali jeśli jest to jakiś dodatkowy stres
Super ze mama przyjęła wiadomość najlepiej:) na pewno wierzy ze dasz sobie rade
 
reklama
Dzień dobry ja dziś zaczynam 6tc tak bym już chciała dzień wizyty, strasznie boję się że nie będzie serduszka :(
A tak po za tym mój rosołek już pyrka ;)
Mi wszystkie usg wykonuje gin prowadząca, ufam jej. W pierwszej ciąży bardzo mi pomogła:)
 
Też się witam, ja znowu zaczynam 9 ;) Ale mdłości nie odpuszczają. Na razie leżę, Mąż zrobił mi śniadanko, miętkę i bawi się z dziećmi. Wczoraj była imprezka i mamy bałagan, więc trzeba to ogarnąć. A dzisiaj jeszcze Szwagierka z Mężem przyjeżdża.
 
reklama
Do góry