reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny proszę powiedzcie co byście zrobiły bo się zastanawiam. Czy pojechać dziś na szpital czy czekać jutro na wizytę (prywatną więc zapłacić trzeba)?
A masz jeszcze plamienia? Bo jakis powód musisz podać w szpitalu. Daj znać jeśli zdecydujesz się jechać. Trzymaj się!!!

Natalia ja też biorę luteine i chyba nabawilam się jakiejś infekcji [emoji52] swędzi mnie wszystko [emoji52] kurczę mdli mnie dzisiaj i cycki kilka razy delikatnie zakuly to może nie będzie tak źle..
 
Drogie koleżanki, czy Wy też macie takie mdłości jak ja? Jutro mi wskakuje 8 t.c. a ja od 5 dni od rana do momentu położenia się spać mam takie mdłości, rano wymiotuje. Do tego jeszcze dochodzi zgaga ;( jestem wykończona, poradzcie coś proszę ;(
 
Dzięki dziewczyny [emoji8]
Heda ja polecam moją gin, będę u niej już prowadzić drugą ciążę Karolina Spychała Śliwińska, co jest wg mnie dużym plusem, to pracuje w dwóch warszawskich szpitalach. Wydaje mi się że przyjmuje tylko prywatnie, ja do niej chodzę w ramach lux med.

Od dłuższego czasu się nie odzywałam, bo jakoś stresowałam się czy wszystko ok, a wizytę mam dopiero 5września. W końcu dziś poszłam do innego gin, bo moja na urlopie i ufff wszystko ok, jest serduszko 8t3d :-)
Link do: lek. Mateusz Zborowski - Przeczytaj opinie i umów wizytę Tylko on, super lekarz. Przyjmuje na Pradze Południe. Do niego aż chce się chodzić. Widać, że ta praca to jego pasja, do tego zajmuje się trudnymi ciążami, zawsze wszystko opowiada ze szczegółami, pisze, pokazuje zdjęcia. Przesympatyczny. No dla mnie ideał ginekolog [emoji14]

Z jakiej dzielnicy jesteś?
 
Jadę... Ogarnęłam się po pracy i jadę... Niech się dzieje wola nieba. Psychicznie już dłużej nie dam rady.

PS. Znów plamię, na różowo, trochę wodniście jakby...I bardzo mnie boli brzuch... Okropnie...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry