reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Powiedzcie mi dziewczyny jak wasze cisnienie ? :) Pytam z ciekawosci, bo myslalam , ze w ciazy wzrasta. Ja jestem nadcisnieniowiec, a teraz niskie. Chodze jak zombie :D ale maz jest zawsze czujny i szybko mi podnosi :D
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny jak wasze cisnienie ? :) Pytam z ciekawosci, bo myslalam , ze w ciazy wzrasta. Ja jestem nadcisnieniowiec, a teraz niskie. Chodze jak zombie :D ale maz jest zawsze czujny i szybko mi podnosi :D

Podobno na początku ciąży często spada, wzrasta dopiero w III trymestrze. Ja tez miewam niskie, w domu jak mierze to tak 115/70, a ostatnio na wizycie 145/90 :/ wiec zdrowiej dla mnie żebym do lekarza nie chodziła ;)
 
Podobno na początku ciąży często spada, wzrasta dopiero w III trymestrze. Ja tez miewam niskie, w domu jak mierze to tak 115/70, a ostatnio na wizycie 145/90 :/ wiec zdrowiej dla mnie żebym do lekarza nie chodziła ;)

Ja u lekarza jeszcze nie mialam mierzone. Lepiej niech to zrobi po badaniu :p
 
To ja chyba z tych dziwolągów, bo się w ogóle nie stresuję i w żadnej ciąży nie stresowałam. Jedynie stres mnie łapie przed genetycznym.

Powiedzcie mi dziewczyny jak wasze cisnienie ? :) Pytam z ciekawosci, bo myslalam , ze w ciazy wzrasta. Ja jestem nadcisnieniowiec, a teraz niskie. Chodze jak zombie :D ale maz jest zawsze czujny i szybko mi podnosi :D
Niskociśnieniowiec, jak mam powyżej 100 to sukces. W ciąży mi się podnosiło, ale niewiele, do jakiś 115-120.

Oj, Laski. Dajcie spokój. Nie przestawajcie pisać, bo macie gorszy okres. Każdy czasem ma, ale nie zawsze musi być przecież kolorowo...
 
reklama
@Mujer tak jestes dziwolagiem :D ale moze wynika to z tego, ze szybko zachodzisz w ciaze i przebiegaja one bez wiekszego problemu :)
Pewnie tak. Nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem. Zawsze wszystkie wyniki idealne, ciąże i porody książkowe. Ale nawet jak byłam w pierwszej byłam wyluzowana. Jeszcze pamiętam jak odeszły mi wody i zaczęłam się dopiero pakować, bo byłam w lesie :p A jak pojechałam na ip to taka babka do mnie "nie wygląda pani na kogoś kto już rodzi". Ale jak złapały mnie pierwsze silniejsze skurcze to chciałam eutanazji :D
 
Do góry