reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Kurcze u mnie jest zupełnie inne podejście. Możliwe ze tym razem z szyjka nic się nie będzie dziać ale.profilaktycznie juz w 15-16 tc założą mi szew i każdy lekarz mi mówi ze tak trzeba zrobić. Mieszkasz w Polsce?
tak ..o widzisz.. u nas znowu ordynator twierdzi że od szwów odchodzi się i chyba on lepiej wie ode mnie...trochę scielam się z nim o to ale koniec końców wyszło, że dotrwalam tak jak mówił..
 
tak ..o widzisz.. u nas znowu ordynator twierdzi że od szwów odchodzi się i chyba on lepiej wie ode mnie...trochę scielam się z nim o to ale koniec końców wyszło, że dotrwalam tak jak mówił..

Mówiła o tym kiedyś mamaginekolog. Tak samo jak odchodzi się od leżenia w ciąży, chyba ze sączą się wody płodowe. Ale szczerze powiedziawszy nie słuchałam jej wtedy dokładnie bo nie wierzyłam ze kiedyś będę w końcu w ciąży ;)
 
tak ..o widzisz.. u nas znowu ordynator twierdzi że od szwów odchodzi się i chyba on lepiej wie ode mnie...trochę scielam się z nim o to ale koniec końców wyszło, że dotrwalam tak jak mówił..
Dziwne. Ja konsultowałam się z kilkoma.lekarzami i każdy powiedział mi żeby jak najszybciej zakładać szew...a z jakiego miasta jesteś?
 
Cześć dziewczyny.

Ja się mało udzielam, ale czytam na bieżąco. Jestem u rodziców z córką i codziennie pęka mi leb, bo a to kogos odwiedzic, a to nas ktos odwiedzi i ciagle w ruchu. Do tego te chore mdlosci....


Marcia, ja bym poszla na prywatne usg, albo koniecznie bete. Nie liczylabym na lekarza, ktory chce dac tylko recepte.

Co do szwow. U nas tez odradAja.
 
Dziewczyny ja po wizycie. Krwiak się wchłonał , dzidziuś 1.08cm z usg 7w1d kilka dni młodsza ciąża niż myślałam poród na 12 kwietnia. Leki mam brać nadal, dostałam jeszcze glovulki na infekcje i następna wizyta za 2 tygodnie. :)
Cudnie, jaki duzy dzidzius [emoji7] moj mial w czwartek 2 mm, hehe.
 
U mnie od poniedziałku zaczęły się mdłości. I gdy tylko się pojawiają wiem ze musze od razu coś zjeść albo się napić i wtedy mdłości znikają. Jedynym moim posiłkiem jest bułka z serkiem śmietankowym i pomidorem. Także tak się żywię od poniedziałku

Ja juz schudlam 5 kg. W moim przypadku to akurat bardzo dobrze hehe
 
Bo ciąża była o 2 tygodnie młodsza na usg i według lekarza rozwijała się zbyt wolno więc dla wspomagania kazał brać luteine. No właśnie w tym bym zrobiła ale i tak wynik był ostatnio w Internecie po 14. Czyli już po wizycie. No i nie wiem jak to logistycznie rozebrać. Do labu muszę pojechać max do 10. Na 10.30 muszę być że starszym synem w przedszkolu bo mają jakaś próbę przed występami. A do gin po 12. I wszędzie z całą trójka [emoji52] normalnie wszystko pod górkę [emoji52][emoji52]

Doplac na cito.
 
reklama
Do góry