reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Poprzednia tj. 9 sierpnia robilam w innym. wynosila 850.. teraz w innym bo nie mialam mozliwosci w tym samym i mam 5900... na pewno nie ma takich az rozbieznosci :(
Jak inne laboratoria, to bym teraz na Twoim miejscu się uspokoiła. Normy są naprawdę różne. W moim ciąża np już jest od 9 w górę, a tu gdzieś widziałam (chyba nawet u Ciebie), że od 1500? Cyferki same w sobie nie są w ogóle istotne. Liczy się przyrost co 48 h. Więc teoretycznie jakby Ci np w moim labo wzrosło z 9 na 18 (co na pierwszy rzut oka wygląda słabo), to wszystko by było ok, bo powinno się podwajac co dwie doby.
Głowa do góry!
 
reklama
Już po :D wszystko jest ok. Lekarz byl w szoku ze tak szybko jest serduszko i pięknie bije (oczywiście tylko oglądaliśmy, nie słuchaliśmy). Ogólnie wizyta super, trwała dobre 40 minut. Mega profesjonalizm, ale pod koniec tak się rozgadalismy ze.miałam wrażenie ze z kumplem rozmawiam :) no i mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy jakby coś...
Plan wizyt mam ustalony do 19.10 - wtedy właśnie będę miała badanie prenatalne i ustalimy konkretny termin założenia szwu :)
Karola a może załóż Pessar? Kosztuje 100 zł a nie szyja :) ja miałam w poprzedniej ciąży
 
Ja wrecz przeciwnie, jestem wagi ciezkiej wiec jesli apetyt wroci to pobije wszystkie rekordy:p
Oj tam schudlas przecież 5 kilo wiec swoje sie wycierpialas, musimy sie ruszać i nie jeść za dwoje to z wagą będzie ok. Ja tam sie przejmuje tylko komentarzem lekarza, mam nadzieje ze sobie podaruje docinki, juz nawet sie zastanawiam o co by go zapytać w trakcie ważenia żeby odwrócił od tego uwagę:p śmieszne ale naprawdę stresujące
 
Oj tam schudlas przecież 5 kilo wiec swoje sie wycierpialas, musimy sie ruszać i nie jeść za dwoje to z wagą będzie ok. Ja tam sie przejmuje tylko komentarzem lekarza, mam nadzieje ze sobie podaruje docinki, juz nawet sie zastanawiam o co by go zapytać w trakcie ważenia żeby odwrócił od tego uwagę:p śmieszne ale naprawdę stresujące

Ja mam serio duza nadwage. Jak widze, ze ktos tak mowi, a wazy 68kg to ja sie nawet nie odzywam. Ja nad swoja waga nie potrafilam zapanowac, jojo wracalo jak bumerang, wczesniej jeszcze hormony i bez komentarza. Ale trudno gruby czy chudy, kazdy chce byc szczesliwy :)
 
reklama
Do góry