reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Na pewno nie pisałam bo się nie przyznaje publicznie ;)
Może to o mnie chodziło bo ja pisałam:p nie jest łatwo sie przyznać owszem ale przecież nie jesteśmy tu po to żeby sie osądzac, nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi na forum, może akurat jakas Pani dietetyk albo cos podobnego i zaleje nas falą rad:D mamy juz pediatrę dla naszych dzieciatek o ile sie nie myle @marcia331 :) głowy do gory, na forum musimy sie wspierać, juz wystarczająco dostajemy po du.. w prawdziwym życiu w danych momentach zycia
 
reklama
Cieszę sie ze wszystkie wizyty wypadły pomyślnie:)
A ja sie muszę pochwalić ze dzisiaj zrobilam pierwszy ciążowy zakup:) a mianowicie leginsy z miejscem na brzuszek, fajne rozciągliwe wiec pasują już teraz a posłużą mam nadzieje przez dłuższy okres:)
Kurde ja chyba muszę pomału takie kupić. To jest dziwne, ale już mi odstaje lekko brzuch. Zawsze miałam płaski, a teraz faktycznie go widać,szok :)
 
Ja mam serio duza nadwage. Jak widze, ze ktos tak mowi, a wazy 68kg to ja sie nawet nie odzywam. Ja nad swoja waga nie potrafilam zapanowac, jojo wracalo jak bumerang, wczesniej jeszcze hormony i bez komentarza. Ale trudno gruby czy chudy, kazdy chce byc szczesliwy :)
Ja tez mam duza nadwage przy 164cm. Lekarz nic nie mówił.
 
Kciuki zacisniete za dzisiejsze wizyty oby same pozytywne [emoji110] ja już przed pracą. Ale zimno brrr 11 stopni.
Ja narazie na etapie mdłości i wilczego głodu jednocześnie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Lekko wam odstaje? Ja nie mam w czym do pracy chodzić mimo że szafa pełna. Pytam wczoraj męża: w tym widać? I tak 20 razy się przebierałam i dopiero przy jednej ostatniej bluzce powiedział że tylko lekko :) także ja się zbieram w pracy żeby powiedzieć choć mam z tym stresach dużego bo pracuje od pół roku i szef bardzo na mnie liczy że mu zrobię super rewolucje. Może w kolejne pół roku się wyrobie :) do porodu jeszcze daleko :) ale pewnie się wkurzy. Zobaczymy. Dziecko najważniejsze. Najwyżej mnie zwolni i pójdę na utrzymanie męża ;) pierwszy raz w zyciu. Spadam do mojego drugiego szkraba bo wstał. No i czas do pracy. Do Wieczorka.
 
reklama
Do góry