reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ewunia1981 dzięki za zdjecie. Ja właśnie szukam tak na dole PZU wzgórku. Ale bez nakręcania się bo wiem ze czasem ciezko malucha wyłapać.

Patuśka tak mam z wyświetlaczem. Ja kupiłam za marne pieniądze bo tu są tzw car boot sales. Nie byłam pewna czy będzie działał. Mnie się wydaje ze 135 to tez malucha tętno. Bo nasze to takie wolniejsze w granicach 70 wiesz o co chodzi.

Kalinowa. Gratuluje dużego lokatora!!!

Karolina ja tez jak patrzę do lustra to aż uwierzyć nie mogę. Dziś nawet mój mąż mówi „Ty, ale Ci brzuch urósł „...
 
reklama
Ja core tez rodzilam w kwietniu i nosilam, zreszta do tej pory nosze, zwykly plaszcz z vero moda, nie ciążowy, ktory ma sciagacz w talii. Jak sie go sciagnie to wyglada lepiej, zgrabniej, ale z brzuszkiem nie bede sciagac i moze wystarczy na zime. W sumie nie mialam bardzo duzego brzucha wtedy az do lutego. Dopiero w ostatnim miesiącu wygladalam jak słonik :)
Właśnie ta parke jesienną tez mam z vero moda a zimową z only i chyba w tych będę szukać kolejnej zimowej bo są ładne i z tymi sznurkami w talii które wierze ze pomieszczą mój brzuchol. Noninoby klimat sie ustabilizował bibw tym roku to jakąś masakra, do czerwca kurtki a teraz końca upałów nie widac
Jeśli chodzi o kartę to mi założył w 9 bodajze
 
Syna rofzilam w styczniu i chodziłam w moim płaszczu sprzed ciąży. Tylko że nie zapinalam, ale ja prawie tylko autem jeździłam tak żeby wyjść to n chwilę było ok.
 
Zapomnialam Wam powiedzieć ze wczoraj na wieczór poczułam moje maleństwo :) nie były to gazy, bąbelki pekające, jelita ani nic z tych rzeczy, to właśnie było "to". Jak juz sie polozylam do spania, oczywiście na brzuchu z jedną nogą podkuloną, to po tej drugiej stronie dwa szturchniecia delikatne poczulam:) tak z zaskoczenia sie to stalo ze sama do siebie sie w łóżku usmiechałam. Niech sobie to jest wcześnie i w ogóle, lekarzowi mówić nie muszę bo po co ma mnie wysmiac:p ale jestem przekonana ze to właśnie moje malenstwo dało mi znać ze jest tam w srodku, jakby chciało ppwoedzec ej mamusiu nie zgniec mnie przypadkiem:p mam nadzieje ze zacznie sie to powtarzać to wtedy juz będę całkiem pewna ze sie nie pomylilam:)
 
Zapomnialam Wam powiedzieć ze wczoraj na wieczór poczułam moje maleństwo :) nie były to gazy, bąbelki pekające, jelita ani nic z tych rzeczy, to właśnie było "to". Jak juz sie polozylam do spania, oczywiście na brzuchu z jedną nogą podkuloną, to po tej drugiej stronie dwa szturchniecia delikatne poczulam:) tak z zaskoczenia sie to stalo ze sama do siebie sie w łóżku usmiechałam. Niech sobie to jest wcześnie i w ogóle, lekarzowi mówić nie muszę bo po co ma mnie wysmiac:p ale jestem przekonana ze to właśnie moje malenstwo dało mi znać ze jest tam w srodku, jakby chciało ppwoedzec ej mamusiu nie zgniec mnie przypadkiem:p mam nadzieje ze zacznie sie to powtarzać to wtedy juz będę całkiem pewna ze sie nie pomylilam:)
Ja w ostatniej ciąży czułam dzieci od 12tc... aczkolwiek wszyscy mówili że to nie możliwe. Od 15tc to już było czuć kopniaki. Ale to było 2 lokatorow w brzuchu. Przy kolejnej ciąży szybciej się czuję ruchu że względu na pamięć czasteczkowa i po prostu wiemy że to to...

Co do ciuchów ja nie miałam krutki zimowej w ostatniej ciąży. Długo chodziłam.w swojej sportowej przy rozsunietych suwakach w kieszeniach było sporo miejsca na brzuch miałam też gruby welniany sweter i do auta i Z auta super się nadawała. Teraz też nie planuje kupować zobaczymy czy się uda
 
Ja w ostatniej ciąży czułam dzieci od 12tc... aczkolwiek wszyscy mówili że to nie możliwe. Od 15tc to już było czuć kopniaki. Ale to było 2 lokatorow w brzuchu. Przy kolejnej ciąży szybciej się czuję ruchu że względu na pamięć czasteczkowa i po prostu wiemy że to to...

Co do ciuchów ja nie miałam krutki zimowej w ostatniej ciąży. Długo chodziłam.w swojej sportowej przy rozsunietych suwakach w kieszeniach było sporo miejsca na brzuch miałam też gruby welniany sweter i do auta i Z auta super się nadawała. Teraz też nie planuje kupować zobaczymy czy się uda
No właśnie gdybym wszędzie jeździła autem to tez raczej bym sie nie przejmowała kurtką ale mieszkam w małym miasteczku, wszędzie lepiej na piechote, no i małego do i z przedszkola 4 razy na dzień muszę prowadzić wiec jest kilka spacerkow wciągu dnia. Na szczęście nie ma tu zamieci, sniegu, tylko odrobinę mrozu wiec jakoś sobie poradze
@sky_84 powodzenia na USG:) liczymy na super ujęcia maluszka
 
Zapomnialam Wam powiedzieć ze wczoraj na wieczór poczułam moje maleństwo :) nie były to gazy, bąbelki pekające, jelita ani nic z tych rzeczy, to właśnie było "to". Jak juz sie polozylam do spania, oczywiście na brzuchu z jedną nogą podkuloną, to po tej drugiej stronie dwa szturchniecia delikatne poczulam:) tak z zaskoczenia sie to stalo ze sama do siebie sie w łóżku usmiechałam. Niech sobie to jest wcześnie i w ogóle, lekarzowi mówić nie muszę bo po co ma mnie wysmiac:p ale jestem przekonana ze to właśnie moje malenstwo dało mi znać ze jest tam w srodku, jakby chciało ppwoedzec ej mamusiu nie zgniec mnie przypadkiem:p mam nadzieje ze zacznie sie to powtarzać to wtedy juz będę całkiem pewna ze sie nie pomylilam:)
Ojej, ale cudownie! Ja to czekam na ten moment z niecierpliwością. Masz skończone 12 czy 13 tygodni? Przepraszam jesli masz suwaczek ale w aplikacji nie widac
A ja się właśnie szykuje, o 8:40 mam moje nadprogramowe usg, mam nadzieje ze ten nagły brak objawów nic nie znaczy i wszystko się tam pięknie rozwija. I ze będę miała spokojny weekend ;)
Trzymam kciuki[emoji110] [emoji110] napisz po wizycie
 
reklama
Ojej, ale cudownie! Ja to czekam na ten moment z niecierpliwością. Masz skończone 12 czy 13 tygodni? Przepraszam jesli masz suwaczek ale w aplikacji nie widacTrzymam kciuki[emoji110] [emoji110] napisz po wizycie
Napewno sie doczekasz :) mam skończone 12 tygodni. Może dzidzia jest wiekszy, okaże sie na USG zaniedlugo
 
Do góry