@zmurka, węgiel jest bezpieczny w ciąży. Do tego tak jak napisała Martyna elektrolity. Wirus czy zjadłaś coś podejrzanego? Jak wirus, to postawiłbym na nawodnienie i dietę, jak przytrucie to węgiel.
@delicious, ja zrobiłam testy PAPPA nie wbrew własnej woli, tylko bez większej wiary w nie, dlatego, że mój lekarz zlecił, a że miałam na fundusz to tym bardziej nie widziałam powodu do dyskusji. A to co myślę na temat ich zasadności i wiarygodności to już inna rzecz

.
Wiele jest takich badań, które po prostu robię, bo są zalecane, nie protestuję, że to bez sensu. Np. HIV po raz enty (a drugi raz w tym roku...) czy toxoplazmoza, którą przeszłam w poprzedniej ciąży więc na bank mam przeciwciała itd.

.
Miłej soboty ciężarówki

!
Ja zaraz muszę ruszyć na zakupy. A jak mi się nie chce... do tego dom musimy ogarnąć i roboty mam sporo. Tak więc, hmm, byczenia się nie będzie.