reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Witam wszystkie przyszłe mamusie :) nigdy nie udzielałam sie tutaj ale podczytywałam wpisy. Termin był na 4 kwietnia ale niestety los zadecydował inaczej i jestem mamusią aniołka.. chętnie tutaj zaglądałam gdyż miałam zostać młodą mamą (a że nie które Panie już po raz kolejny przeżywają ten wspaniały czas) miło było poczytać wskazówek i rad jakie sobie tutaj dajecie :) Poczułam potrzebe napisania do Was nie po to żebyście mi współczuły czy coś w tym stylu ale po to bo tak jakby mamy coś wspólnego.. Z całego serca życzę zdrówka Wam i Waszym skarbom! Nie raz tu napewno zajrze zobaczyć jak tam u Was (no i poczytać kolejnych rad które napewno wykorzytam w przyszłości) :) powodzenia kwietniowe mamusie ! Dbajcie o siebie :)
P.S. mam nadzieje że nie macie nic przeciwko że sie odezwałam, może i ja sie Wam w niedalekiej przyszłości pochwale tym jak mi sie uda ;)
 
reklama
Hej dziewczyny pisze by się z Wami pożegnać szkoda że nie było mi dane zostać mamą kwietniową ;(( Ja wczoraj mialam zabieg poroniłam sama ale musieli mi i tak robić zabieg .:( Przykro i ciężko jest mi strasznie .. że znów mnie to spotkało ...

jejku, to już 2 zła wiadomość dzisiaj :(
tak bardzo mi przykro. dobrze ze masz już jedno szczęście, napewno będzie Ci łatwiej przez to przejść.. bądź silna kochana. przesyłam dużo ciepła do Ciebie..

tak mnie naszło.. niedługo święto zmarlych..
a 15.10 było święto dzieci nienarodzonych..
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) nigdy nie udzielałam sie tutaj ale podczytywałam wpisy. Termin był na 4 kwietnia ale niestety los zadecydował inaczej i jestem mamusią aniołka.. chętnie tutaj zaglądałam gdyż miałam zostać młodą mamą (a że nie które Panie już po raz kolejny przeżywają ten wspaniały czas) miło było poczytać wskazówek i rad jakie sobie tutaj dajecie :) Poczułam potrzebe napisania do Was nie po to żebyście mi współczuły czy coś w tym stylu ale po to bo tak jakby mamy coś wspólnego.. Z całego serca życzę zdrówka Wam i Waszym skarbom! Nie raz tu napewno zajrze zobaczyć jak tam u Was (no i poczytać kolejnych rad które napewno wykorzytam w przyszłości) :) powodzenia kwietniowe mamusie ! Dbajcie o siebie :)
P.S. mam nadzieje że nie macie nic przeciwko że sie odezwałam, może i ja sie Wam w niedalekiej przyszłości pochwale tym jak mi sie uda ;)

pewnie,ze nie :) zagladaj, może coś Ci się przyda w mam nadzieję niedalekiej przyszłości.. te forum jest trochę jak taka druga rodzina ;) łatwo się zżyć, jak się czyta codziennie i nawiązuje takie wirtualne 'znajomości'. fajnie ze każda dziewczyna tutaj jest dla siebie wsparciem.
 
Te które już zaczynają 17 tydzień na kiedy wy macie termin, nie na marzec? U mnie 15t5d i mam termin z moimi krótkimi cyklami na 1 kwietnia. Wpisany mam do karty ciąży 6 kwietnia, według 28-dniowych. Z usg coś pomiędzy wychodzi, różnie.
Też się nad tym zastanwialam haha :D Przesunięto mi na prenatalnych datę porodu więc wypada mi na 05.04. Jutro zaczynam 16t0d. Liczę tak jak lekarz polecał bo apki przesuwają sobie wg długości cyklow i podaja rozpoczete tygodnie, a nie zakonczone. Apki mam zeby poczytac sobie o rozwoju maluszka ;) Polecam stronę która liczy dokładnie tak jak lekarze/poloznicy Link do: Kalkulator ciąży. Ciąża tydzień po tygodniu
 
Ehhh dziewczyny u mnie dziś nadprogramowa wizyta, już w nocy czułam jakieś pieczenie przy wejściu do pochwy i ból przy oddawaniu moczu. Rano pojawiły się żółtawe upławy. Nie muszę wam pisać że stan mojej paniki sięgał zenitu... już sobie wyobrażałam że to znów e coli, znow padnie szyjka i stracę dziecko. Zadzwoniłam do lekarza, przyjął mnie dziś poza kolejnością. Twierdzi że to zwykła ciążowa infekcja Drożdzakami, szyjka długa, nawet pokazał mi na usg dziecko żebym się nie denerwowała.Dostałam Nystatynę dopochwowo.
Uspokoiłam się troszkę ale nie daje mi spokoju to że może to nie jest grzybica tylko bakterie e coli. Skoro upławy żółtawe i rybi zapach, ale powinnam chyba ufać lekarzowi który ma 30 lat doświadczenia. Ehhh oszaleje chyba.
 
Ehhh dziewczyny u mnie dziś nadprogramowa wizyta, już w nocy czułam jakieś pieczenie przy wejściu do pochwy i ból przy oddawaniu moczu. Rano pojawiły się żółtawe upławy. Nie muszę wam pisać że stan mojej paniki sięgał zenitu... już sobie wyobrażałam że to znów e coli, znow padnie szyjka i stracę dziecko. Zadzwoniłam do lekarza, przyjął mnie dziś poza kolejnością. Twierdzi że to zwykła ciążowa infekcja Drożdzakami, szyjka długa, nawet pokazał mi na usg dziecko żebym się nie denerwowała.Dostałam Nystatynę dopochwowo.
Uspokoiłam się troszkę ale nie daje mi spokoju to że może to nie jest grzybica tylko bakterie e coli. Skoro upławy żółtawe i rybi zapach, ale powinnam chyba ufać lekarzowi który ma 30 lat doświadczenia. Ehhh oszaleje chyba.
Na spokojnie! Zastosuj się do zaleceń lekarza, jesli objawy nie przejdą idź na konsultacje. Skoro szyjka szczelna i zwarta to tylko się cieszyć! Dzidzia jest widocznie zabezpieczona i z dala od grzybów/bakterii ;)
 
@Mujer A. Stein "Dziecko z bliska"? czy coś innego? bo właśnie zakupiłam i chyba czas poczytać
Myślę, że na początek tak. Mnie się jeszcze podobała "księga wymagającego dziecka" Searsów

Hej dziewczyny pisze by się z Wami pożegnać szkoda że nie było mi dane zostać mamą kwietniową ;(( Ja wczoraj mialam zabieg poroniłam sama ale musieli mi i tak robić zabieg .:( Przykro i ciężko jest mi strasznie .. że znów mnie to spotkało ...
Przykro mi. Trzymaj się jakoś i mam nadzieję, że los się do Was niedługo uśmiechnie.

Ehhh dziewczyny u mnie dziś nadprogramowa wizyta, już w nocy czułam jakieś pieczenie przy wejściu do pochwy i ból przy oddawaniu moczu. Rano pojawiły się żółtawe upławy. Nie muszę wam pisać że stan mojej paniki sięgał zenitu... już sobie wyobrażałam że to znów e coli, znow padnie szyjka i stracę dziecko. Zadzwoniłam do lekarza, przyjął mnie dziś poza kolejnością. Twierdzi że to zwykła ciążowa infekcja Drożdzakami, szyjka długa, nawet pokazał mi na usg dziecko żebym się nie denerwowała.Dostałam Nystatynę dopochwowo.
Uspokoiłam się troszkę ale nie daje mi spokoju to że może to nie jest grzybica tylko bakterie e coli. Skoro upławy żółtawe i rybi zapach, ale powinnam chyba ufać lekarzowi który ma 30 lat doświadczenia. Ehhh oszaleje chyba.
Zawsze możesz zrobić posiew dla świętego spokoju.
 
reklama
@kasiula222 trzymaj sie ciepło :* szybkiego powrotu do sił życzę
@Olciakkk zrób posiew tak jak radzi @Mujer , moze lekarz sie nie myli ale dla potwierdzenia nie zaszkodzi a napewno Cie uspokoi. Moze to infekcja mieszana a moze jeszcze cos innego, skoro jest możliwość to działaj, stres tu najgorszy
 
Do góry