reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

delicious

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Lipiec 2018
Postów
2 531
Witam wszystkie przyszłe mamusie :-).
Temat na wyrost, bo pierwsze kwietniówki 2019 są jeszcze przed testowaniem, ale i tak pojawiłby się wkrótce.
Zapraszam mamusie, które są w trakcie starań lub zaplanowały owe starania w najbliższych dniach. Ja mogę testować najwcześniej około 23 lipca, jeszcze tyle czekania, co za ekscytacja :-).
 
reklama
Cześć, dzięki za odzew. Długie masz cykle? Czy to starania o pierwszą ciążę? Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Staranka były intensywne? Jedni polecają codziennie, inni co drugi dzień, czasem nie wiem jak jest lepiej...
 
Niestety mam nieregularne cykle po poronieniu, ale teraz po owulacji by wypadalo ze ok 26 dni. W grudniu zeszłego roku straciłam córeczkę w 20 tyg ciąży. To jest dopiero drugi cykl starań, ale mam nadzieje ze się uda chociaż się nie nakręcam. A działamy co drugi dzień :) a u Ciebie jaka "historia"?
 
Bardzo mi przykro z powodu córeczki. Czy mogę zapytać co się stało? :-(
Moje cykle są krótkie. 23 dni, ale ostatni miał 29 dni, co mi się chyba nigdy nie zdarzyło. Ten cykl jest naszym pierwszym cyklem starań. Mamy już dwoje dzieci. Dopiero startujemy, więc wszystko jest na spokojnie. Choć jest ta ciekawość co też się okaże.... ;-)
 
U mnie dziś 12 dc, może jeszcze nie miałam owulacji, kto wie. Jeżeli cykl 23 dniowy to mogła już być. Jak te dni wolną lecą :cool2:. Całe życie się na coś czeka :rolleyes:.
 
Witam Was [emoji4]ja również zaczynam od nowa starania o 3 dzidziusia bo w tym cyklu cos nam nie poszło. I kto wie może zalapie się z wami na kwiecień [emoji6]
 
reklama
Moze ja sie wcale teraz nie zalapie, ale wtedy przejde na majowe mamy ;-). Poki co trwa oczekiwanie.
Dziewczyny co robicie podczas oczekiwania na okres/testowanie? Jestescie spokojne czy niecierpliwe? Czytacie duzo? Czy skupiacie sie na obowiazkach domowych i jakos leci?
 
Ostatnia edycja:
Do góry