reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja ze względu na moje początkowe przygody z krwawieniem i krwiakiem tez panikuje. Jak przejda na jeden dzien objawy to panika, mniej cycki bolą to też panika. A mam niestety przypadek w rodzinie poronienia i później bardzo dużych problemów z zajściem więc jakos się to na mnie odbilo.
Dotrwanie do tego 12 tygodnia bez stresu jest chyba nie możliwe. ;) Ale trzeba myslec pozytywnie bo to potrafi cuda zdziałać.

Ja mam ciąże po stymulacji owulacji (własnej nie mam), wiec niestety prawdopodobieństwo poronienia wyższe. Ale jestem bardzo dobrej myśli :) tym razem się musi udać!
 
reklama
Witam nowe dziewczyny.
Slaby mam dzisiaj dzien... jak co dzien zreszta. Dobrze ze juz po pracy i odpoczac mozna.

Ja na nfz bylam u gina raz w poprzedniej ciazy. Tydzien pozniej serduszko przestalo bic. Nie wiem czy inny lekarz spostrzeglby wtedy jakies nieprawidłowości i moznaby ciaze podtrzymac, nie dowiem sie nigdy. Ale po tym incydencie chodze prywatnie.
 
Na podstawowe tak, na hiv i rozyczki raczej nie.
no właśnie... ja chodze prywatnie, i te ceny badań pewnie będą kosmiczne, robić cały czas na wlasną ręke. ale no cóż :D
Mam pytanie z innej beczki- lekarz kazał mi iśc do stomatologa i wyleczyć to co trzeba jeśli są jakieś problemy, czy wy to planujecie/robiliście ws poprzednich ciązach ? Nie mam jakiś prochnic itp, zawsze sie znajdzie jakaś mala dziurka jak dentysta tam poskubie..nie czuje potrzeby chodzenia teraz nagle i leczenia tego na gwałt.
 
reklama
Do góry