reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Cześć dziewczyny ;) Mogę dołączyć?:) Mam na imie Gosia 26 lat i jestem z woj.Lubuskiego :) Ostatni okes 20.07.2018r. Dowiedziałam sie o ciąży w poniedzialek, to moja pierwsza ciąża o którą z mężem długo sie staraliśmy. Dwóch lekarzy powiedziało mi że ciężko będzie mi zejść w ciążę, ale sie udało:) wizytę miałam we wtorek lecz nic nie bylo widać i lekarz kazał przyjść za tydzień. Według aplikacji poród bede mieć koniec kwietnia :) pozdrawiam i całuje
 
reklama
Cześć dziewczyny ;) Mogę dołączyć?:) Mam na imie Gosia 26 lat i jestem z woj.Lubuskiego :) Ostatni okes 20.07.2018r. Dowiedziałam sie o ciąży w poniedzialek, to moja pierwsza ciąża o którą z mężem długo sie staraliśmy. Dwóch lekarzy powiedziało mi że ciężko będzie mi zejść w ciążę, ale sie udało:) wizytę miałam we wtorek lecz nic nie bylo widać i lekarz kazał przyjść za tydzień. Według aplikacji poród bede mieć koniec kwietnia :) pozdrawiam i całuje


Hej, widzę że jesteśmy w tym samym wieku :) U mnie też wyczekana ciąża. Gratuluję i widocznie trzeba zaczekać na pęcherzyk :)
 
Cześć dziewczyny ;) Mogę dołączyć?:) Mam na imie Gosia 26 lat i jestem z woj.Lubuskiego :) Ostatni okes 20.07.2018r. Dowiedziałam sie o ciąży w poniedzialek, to moja pierwsza ciąża o którą z mężem długo sie staraliśmy. Dwóch lekarzy powiedziało mi że ciężko będzie mi zejść w ciążę, ale sie udało:) wizytę miałam we wtorek lecz nic nie bylo widać i lekarz kazał przyjść za tydzień. Według aplikacji poród bede mieć koniec kwietnia :) pozdrawiam i całuje
Mamy tą samą datę ostatniej miesiączki [emoji5]
Jakie masz cykle?
 
Wyniki takie miałam w środę, a w poniedzialek było 330.04 :)
 

Załączniki

  • 20180823_210406.png
    20180823_210406.png
    32,7 KB · Wyświetleń: 47
no właśnie... ja chodze prywatnie, i te ceny badań pewnie będą kosmiczne, robić cały czas na wlasną ręke. ale no cóż :D
Mam pytanie z innej beczki- lekarz kazał mi iśc do stomatologa i wyleczyć to co trzeba jeśli są jakieś problemy, czy wy to planujecie/robiliście ws poprzednich ciązach ? Nie mam jakiś prochnic itp, zawsze sie znajdzie jakaś mala dziurka jak dentysta tam poskubie..nie czuje potrzeby chodzenia teraz nagle i leczenia tego na gwałt.
Chodzę regularnie. W ciąży obowiązkowo robię wszystkie jakie mam. Infekcja jest groźna dla dziecka.

Cześć dziewczyny ;) Mogę dołączyć?:) Mam na imie Gosia 26 lat i jestem z woj.Lubuskiego :) Ostatni okes 20.07.2018r. Dowiedziałam sie o ciąży w poniedzialek, to moja pierwsza ciąża o którą z mężem długo sie staraliśmy. Dwóch lekarzy powiedziało mi że ciężko będzie mi zejść w ciążę, ale sie udało:) wizytę miałam we wtorek lecz nic nie bylo widać i lekarz kazał przyjść za tydzień. Według aplikacji poród bede mieć koniec kwietnia :) pozdrawiam i całuje
Witam, super, gratuluję! :)
 
Dziewczyny czasem Was ciężko nadrobić :-) :) chce komuś odpisać, idę na kolejną stronę i już zapomninam komu miałam napisać xD

Dużo nas tu mamusiek z tymi krwiakami, nie zdawałam sobie nawet sprawy , że to takie częste.
 
reklama
Dziewczyny czasem Was ciężko nadrobić :-) :) chce komuś odpisać, idę na kolejną stronę i już zapomninam komu miałam napisać xD

Dużo nas tu mamusiek z tymi krwiakami, nie zdawałam sobie nawet sprawy , że to takie częste.


Niestety, mnie juz od leżenia plecy bolą i nie mam jak się ułożyć :)
 
Do góry