reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry, u nas piękne słonko od rana ale musiałam okno zamknąć w kuchni bo chłodno.
Mój dwulatek dzisiaj pierwszy raz spał bez smoczka bo wczoraj przegryzl i pomyslelismy że to dobry moment na odstawienie i o dziwo nie było tak strasznie, ciekawe jak kolejne noce. Miłej niedzieli :)
A propo właśnie na wizytowym wątku przeczytałam ze maleństwo kitty w 8+4 tez ma 1,3cm, wiec ja chyba jakiegoś mutanta nosze ze tydzień różnicy a taki 'wielki' :p
Dokopałam się do usg z synem w tym samym tygodniu i dniu ciąży akurat byłam co teraz i wtedy zarodek miał 22 mm i od razu pokazywalo że ciąża starsza o tydzień. Na genetycznym wyszła ze starsza dwa tygodnie a urodził się jeszcze wcześniej :)
Dzień dobry ja dziś zaczynam 6tc tak bym już chciała dzień wizyty, strasznie boję się że nie będzie serduszka :(
A tak po za tym mój rosołek już pyrka ;)
Mi wszystkie usg wykonuje gin prowadząca, ufam jej. W pierwszej ciąży bardzo mi pomogła:)
Ja też ufam swojej gince, prowadziła mi pierwsza ciążę i nie wyobrazam sobie iść teraz do kogoś innego.
Hej. Dziewczyny ktoras z Was piersi bola mniej?
Mnie bolą mniej, w ogóle mam wrażenie że teraz pobolewaja tylko co jakiś czas a na początku to ciągle mnie bolały. Ale skutki skolei teraz są dużo bardziej wrażliwe niż wcześniej.
 
Tak, mnie przestały bolec, ale najbardziej mnie niepokoi ze minely mi nudności. W 6 tc to nie jest normalne. No nic, zobacze czy dzisiaj wrócą.

Mi w 7 tygodniu zniknęły na 3 dni i wróciły z potrójną siła że kolejne dni przelezalam. Konsultowalam to z lekarzem kazał się cieszyć i dużo jeść bo przez nudności teraz chudne. Także wiem że ciężko powiedzieć ale trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Teraz w okolicach 9 tygodnia mam dni że słabą mi nudności ale np nasilają się inne objawy zwłaszcza zmęczenie i senność.
 
reklama
Mnie bolą strasznie sutki. Ale no, mnie jest ciezko cokolwiek powiedziec, bo ja nadal karmię piersią. Na pewno są wrażliwsze przez ciąże, bo nieraz w trakcie karmienia aż mnie skręca...

U nas już rosół ugotowany, przygotowuję wszystko do drugiego. Mieliśmy dzisiaj jechać zwiedzać Roztocze, ale pogoda srednia, temperatura spadła o prawie połowę w stosunku do ostatnich dni, więc nie chcę córki przeziębic i najwyzej pojedziemy do dziadków i zostaniemy z córką u rodzicow na kilka dni :)
 
Do góry