reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja pierwsza ciążę zaczynałam z wagą 52 kg. Zostało mi po ciąży 3 kg więc teraz zaczynam z wagą 55-56kg. W poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążowa więc teraz jestem w zwiększonej grupie ryzyka że też będę ja mieć dlatego dietę napewno będę prowadzić. W poprzedniej przytylam 10 kg zobaczymy jak będzie teraz.
Ja poprzednią ciążę zaczynałam z 49kg, przytyłam 13. Po porodzie miałam jeszcze 5kg, ale po 2tyg już miałam minus 2 i tak zostało. Także teraz start był z 47kg.
 
reklama
Byłam w innym szpitalu.. Tam przynajmniej podeszli ludzko... Serce bije. Dziecko uroslo od czwartku do 9,5mm. Ale kosmowka się odkleja...1,27x0,79 cm takie wymiary. Dostałam duphaston. I jutro mam iść do swojego lekarza... W tym problem ze on przyjmuje tylko w czwartki...
Dobrze ze pojechalas, przynajmniej wiesz na czym stoisz. Może jak zadzwonisz jutro z samego rana to zrobi wyjątek i przyjemnie Cie jak mu przedstawisz sytuacje
 
Byłam w innym szpitalu.. Tam przynajmniej podeszli ludzko... Serce bije. Dziecko uroslo od czwartku do 9,5mm. Ale kosmowka się odkleja...1,27x0,79 cm takie wymiary. Dostałam duphaston. I jutro mam iść do swojego lekarza... W tym problem ze on przyjmuje tylko w czwartki...

To koniecznie leż, nie dźwigaj. Jak boli brzuch to bierz nospe. A w poniedziałek leć do nawet innego lekarza ale żeby Ci przepisał leki które do czwartku sobie będziesz brała i skonsultujesz to z twoim lekarzem. Ja też miałam 2 dniowe krwiste plamienie ale i mnie lekarz od razu stwierdził krwiak i to też było akurat wtedy kiedy mój prowadzący wyjechał. Umówiłam się na prywatną wizytę do innego lekarza. Przedstawiam sytuację dał mi leki i tak doczekałam na powrót swojego prowadzącego.
 
No cóż dziewczyny.. Chyba do wizyty nie dotrwam. Brzuch boli coraz bardziej plamię już bardziej krwiście... Jeszcze jestem w domu,poczekam do wieczora i jak będzie się rozkrecac jadę na szpital....

Z całego serca trzymam kciuki aby wszystko dobrze się skończyło. Może też jakiś krwiaczek się ewakuuje na zewnątrz.
 
Byłam w innym szpitalu.. Tam przynajmniej podeszli ludzko... Serce bije. Dziecko uroslo od czwartku do 9,5mm. Ale kosmowka się odkleja...1,27x0,79 cm takie wymiary. Dostałam duphaston. I jutro mam iść do swojego lekarza... W tym problem ze on przyjmuje tylko w czwartki...
To idź w czwartek nic innego ci nie powie. Tylko leżeć i brać leki. Leż plackiem i wstawaj tylko.do kibelka i będzie dobrze. Jak potrzebujesz l4 to do rodzinnego.
 
reklama
Do góry