reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

To idź w czwartek nic innego ci nie powie. Tylko leżeć i brać leki. Leż plackiem i wstawaj tylko.do kibelka i będzie dobrze. Jak potrzebujesz l4 to do rodzinnego.
Niestety ale ja jutor dopiero miałam powiedzieć szefowej o ciąży .. Muszę iść do pracy. Mam pracę siedząca.. Będę brała ten duphaston uważała na siebie. Ale nie ma. Możliwości leżenia Brzuch mnie wcale nie boli..
 
reklama
Niestety ale ja jutor dopiero miałam powiedzieć szefowej o ciąży .. Muszę iść do pracy. Mam pracę siedząca.. Będę brała ten duphaston uważała na siebie. Ale nie ma. Możliwości leżenia Brzuch mnie wcale nie boli..

Jak nie boli to dobrze. A sądzę że dobrą opcją byłoby jakbyś wzięła l4 jednak nawet u rodzinnego. Albo na żądanie chociaż wiem że to tylko w niektórych firmach funkcjonuje. Ale sama zdecydujesz
 
Niestety ale ja jutor dopiero miałam powiedzieć szefowej o ciąży .. Muszę iść do pracy. Mam pracę siedząca.. Będę brała ten duphaston uważała na siebie. Ale nie ma. Możliwości leżenia Brzuch mnie wcale nie boli..
Oszczędzaj się na maxa. Ja też mam krwiaka i u mnie nie ma opcji leżeć plackiem. To przynajmniej po.pracy od razu do łóżka [emoji57]. Umów się na wizytę za parę dni by zobaczyć jak sytuacja. Skoro masz leki twój lekarz nic więcej ci nie da.
 
Dziewczyny widać wam powoli brzuszki? Bo ja 6tc i nie wiem czy to przez zaparcia itp, ale mam taki większy ;o nie za szybko?
 
Dziewczyny widać wam powoli brzuszki? Bo ja 6tc i nie wiem czy to przez zaparcia itp, ale mam taki większy ;o nie za szybko?
Heh no jak 6 tydzień to właśnie zaparcia i wzdęcia jak wcześniej Natalia pisała. Ja mam 9ty, czasami wzdęcia nadal dokuczają ale rano juz nie budze sie z 'płaskim' brzuchem:p juz w swojej postawie widzę ze miednica idzie do przodu dlatego brzuch wydaje sie bardziej wydęty, w pierwszej ciąży nawet moja mama sie zorientowała poprzez ułożenie sylwetki jeszcze zanim sama powiedzialam jej o ciąży a tez było to cos koło 10 tygodnia
 
reklama
Do góry