reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Nie myśl, że próbuję na siłę ci wmawiać, że jest wszystko ok. 5900 przy 7+2 wygląda rzeczywiście nieciekawie... Na pewno wszystkie twoje myśli krążą wokół jednego teraz... i wcale się nie dziwię! Życzę spokojnej nocy, przespanej i bez koszmarów. Najważniejsze, że rano masz wizytę.
Kiedy miałaś OM? Długie masz cykle? Testy wyszły przed czy po @? Bardzo bym chciała, żeby było u ciebie wszystko dobrze!
Cykle mam 29-30 dni. Ostatnia @ 9 lipiec.. a test zrobilam 4 dni przed @. 2 kreski.
 
reklama
Ja mam serio duza nadwage. Jak widze, ze ktos tak mowi, a wazy 68kg to ja sie nawet nie odzywam. Ja nad swoja waga nie potrafilam zapanowac, jojo wracalo jak bumerang, wczesniej jeszcze hormony i bez komentarza. Ale trudno gruby czy chudy, kazdy chce byc szczesliwy :)
Hehe chciałabym ważyć 68:)
Nie ma sie co załamywać, byleby zdrowie dopisywało a na zrzucanie kilogramów mamy cale zycie
 
Ja mam serio duza nadwage. Jak widze, ze ktos tak mowi, a wazy 68kg to ja sie nawet nie odzywam. Ja nad swoja waga nie potrafilam zapanowac, jojo wracalo jak bumerang, wczesniej jeszcze hormony i bez komentarza. Ale trudno gruby czy chudy, kazdy chce byc szczesliwy :)

Jakbym czytała o sobie :) ale liczę ze ciąża mnie jednak zmobilizuje to pilnowania się, bo wiadomo ze teraz zdrowie najważniejsze!
 
oszalalyscie... ponad 50 stron.. nie mialam mozliwosci byc na biezaco ostatnio ciagle spie nic mi sie nie chce... brak apetytu a jak juz cos zjem to mnie mdli i kręci w brzuchu.
całe dnie leże i nie mam na nic siły. w poniedzialek wizyta bo do 20 wrzesnia nie wytrwam. udalo mi sie w luxmedzie zlapac wizyte ktos musial zrezygnowac i w porę to wyczailam.
 
U mnie druga rudna na noc... I z krwia wymioty (malo rozowej) pewnie peklo jakies naczynko.:/ Nawet na powiekach po tych ekscesach mam popekane. Wykonczylo mnie to, dobranoc moje Piekne Damy. Trzymam za jutro kciuki.
 
Ja tez nie jestem filigranowa. Jeszcze niedawno schudlam 10kg, więc był kawal baby ze mnie. Teraz czuje sie dobrze w swoim ciele, gdyby nie wzdęty brzuch :) w ciąży zapewne, co sobie schudlam, to sobie przytyje... Ale wiem, ze jak sie chce to można schudnąć :) trzeba sie tylko zmobilizowac.


Ja dalej mam mdlosci. Niby jakos lepiej w coagu dnia sie czulam, a na wieczor masakra.
 
reklama
Do góry