reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny ja już po wizycie. Ciąża żywa. Jest serduszko pięknie bijące. Z usg wychodzi 6t 4d. Mam zlecone badania, a karta ciąży zostanie założona przy następnej wizycie czyli za 4 tygodnie. Lekarz mówił, że wszystko w porządku a plamka krwi mogła pojawić się przy zagnieżdżaniu jeszcze. Od 5 rano nie spałam ze strachu... uff
Super wiadomości gratuluję [emoji3]
 
reklama
Kciuki zacisniete za dzisiejsze wizyty oby same pozytywne [emoji110] ja już przed pracą. Ale zimno brrr 11 stopni.
Ja narazie na etapie mdłości i wilczego głodu jednocześnie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Też tak miałam przez jakiś tydzień. [emoji4] a teraz od tygodnia mdłości brak i myślałam że już mam ten etap za sobą, ale jednak dzis rano znów mnie dopadło.
 
Przerażasz mnie. U mnie jest lepiej i nie chcę żeby wróciło :szok:. Nie mogłam prać, gotować, sprzątać. Teraz nadrabiam i muszę stanąć na nogi, bo wrzesień i dzieciaki do szkoły i przedszkola.

Po wczorajszym cala noc nie spalam tak mnie mulilo, teraz znowu zwrot śniadania. Mnie tez to przeraza, nie nadaje sie do zycia. W oczach mi sie naczynka rozlaly, wygladam jakby mnie ktos uderzyl... Tydzien do wizyty ehh ale czas sie ciagnie. Szczerze mowiac nigdy nie pomyslalam, ze w ciazy sie tak zle czuje :p
 
Po wczorajszym cala noc nie spalam tak mnie mulilo, teraz znowu zwrot śniadania. Mnie tez to przeraza, nie nadaje sie do zycia. W oczach mi sie naczynka rozlaly, wygladam jakby mnie ktos uderzyl... Tydzien do wizyty ehh ale czas sie ciagnie. Szczerze mowiac nigdy nie pomyslalam, ze w ciazy sie tak zle czuje :p
Ja znosiłam dobrze poprzednie. Pierwsza to cudowna była. Nic mi nie dolegało. W drugiej jakieś mini mdłości, ale chyba nie można tego nazwać mdłościami w porównaniu do tych co teraz. I tak nie są bardzo silne tylko męczące, bo odbierają ochotę na robienie czegokolwiek. Jeden plus - nigdy nie wymiotowałam.
 
Ciekawe co u justixx. Obawiam się że ta cisza może nie być dobra wiadomością.

Ja nadal nic nie wiem. Byłam u gina ale miał cała poczekalnie pacjentek i obsuwe więc dostałam tylko receptę i widzimy się w poniedziałek. Mówiłam że zrobilam bęte to kazał wysyłam mu SMS z wynikiem. Także czekam aż się pojawi w necie.
 
Nie nadążam z pisaniem ale staram się być na bieżąco.
My siedzimy w hotelu w środku lasu z zasięgiem tu średnio wifi też nie najlepsze. Za to baseny, płace zabaw i dużo przestrzeni dla dzieci więc jest nawet fajne. Tylko szczerze to jestem strasznie zmęczona...i nie wiem czy to nie zasługa ciąży...
 
reklama
Ciekawe co u justixx. Obawiam się że ta cisza może nie być dobra wiadomością.

Ja nadal nic nie wiem. Byłam u gina ale miał cała poczekalnie pacjentek i obsuwe więc dostałam tylko receptę i widzimy się w poniedziałek. Mówiłam że zrobilam bęte to kazał wysyłam mu SMS z wynikiem. Także czekam aż się pojawi w necie.
Również się tego obawiam....
Czyli w poniedziałek usg? Proszę napisz od razu jak będzie wynik oraz jaki przyrost wyszedł, bo się i tak już tutaj od rana stresujemy czekaniem.
 
Do góry