reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
U mnie 10t2d i wstrętne objawy niemal zniknęły! I szok, bo w poprzedniej ciazy każdy dzień witalam wymiotami a w tej ani raz sie nie zdarzyło.

U mnie 10 tydzień przyniósł ulgę, co prawda mdłości się pojawiają ale nie takie, które zwaliły mnie na 4 tygodnie z nóg. Także Wam też życzę rychłej poprawy samopoczucia :-)
 
U mnie 10 tydzień przyniósł ulgę, co prawda mdłości się pojawiają ale nie takie, które zwaliły mnie na 4 tygodnie z nóg. Także Wam też życzę rychłej poprawy samopoczucia :-)

U mnie z wymiotami jest teraz gorzej. Znów czuje się jak na początku ciąży. Mam nadzieję że w ciągu 2 tygodni mina.
 
U mnie z wymiotami jest teraz gorzej. Znów czuje się jak na początku ciąży. Mam nadzieję że w ciągu 2 tygodni mina.

To się namęczysz, ja miałam te potworne mdłości bez wymiotów na szczęście, choć nie wiadomo co jeszcze może się przytrafić.
Patrząc na twój wiek ciąży to chyba też termin był na koniec marca?
 
To się namęczysz, ja miałam te potworne mdłości bez wymiotów na szczęście, choć nie wiadomo co jeszcze może się przytrafić.
Patrząc na twój wiek ciąży to chyba też termin był na koniec marca?

Tak. W sumie lekarz twierdzi że przełom marca i kwietnia wczoraj stwierdził że najprawdopodobniej to będzie 1 kwietnia. Najgorsze jest to że trochę przez te nudności chudne. Ale wczoraj miałam większy apetyt niż zwykle więc oby się te objawy cofneły. Mam ochotę już sobie normalnie zjeść obiad haha
 
Dziewczyny ja już głupieje. Co noc śnią mi się takie głupoty ze szkoda słów, i najgorsze ze wszystko pamietam. Od snów erotycznych po zmarła prababcie o której w ogóle nie myśle. Masakra, czy wy tez tak macie ? Nie wiem skąd mi się to bierze w głowie.

Też tak mam.. Multum snów i są takie "żywe".. Aż mnie to męczy.
 
reklama
Do góry