reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Dziewczyny ja już głupieje. Co noc śnią mi się takie głupoty ze szkoda słów, i najgorsze ze wszystko pamietam. Od snów erotycznych po zmarła prababcie o której w ogóle nie myśle. Masakra, czy wy tez tak macie ? Nie wiem skąd mi się to bierze w głowie.

Też mam dość żywe sny że nie wiem czy przypadkiem nie dzieje się to na prawdę. Wczoraj gdy po wizycie stres opadł to spałam jak zabita. Haha
 
reklama
Tak. W sumie lekarz twierdzi że przełom marca i kwietnia wczoraj stwierdził że najprawdopodobniej to będzie 1 kwietnia. Najgorsze jest to że trochę przez te nudności chudne. Ale wczoraj miałam większy apetyt niż zwykle więc oby się te objawy cofneły. Mam ochotę już sobie normalnie zjeść obiad haha
Mi wczoraj i dzisiaj też jakby ciut lepiej rano mdłości są ale za to mogę spokojnie zjeść popołudniu coś bez wmaiszania w siebie na siłę
Też tak mam.. Multum snów i są takie "żywe".. Aż mnie to męczy.
U mnie ze snami to samo nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje [emoji14]
 
Dziewczyny może wam się wydaje że nie przeżywacie ciąży jakoś mocno ale gdzieś tam podswiadomie każda ma stresa i wychodzi to właśnie w nocnych snach... wszystkie emocje które da się ukryć w ciągu dnia w nocy wychodzą z naszej głowy. Czasem nawet nie wiemy dlaczego śpimy o babci która nie żyje od x lat...,ale może w dzieciństwie były z tą babcia bliskie relacje... sny erotyczne...hmmm każda ma swoje potrzeby a gin mówi na razie lepiej nie... albo same jakoś się obawiamy czy aby nie zaszkodzi to dzidzi... I wszelkiego typu sny katastroficzne... poronienia, choroby...to już oczywista oczywistość wszystkie chcemy by dzieci były zdrowe piękne i donoszone...
Nie przejmujcie się snami... Nie ma czym... to tylko nasza podświadomość przelewa nasze obawy w kolorowe obrazki nocne.
 
Jak Wy to robicie, że macie tyle czasu na forum. Ja jak jestem po pracy to tylko odpoczywam albo odpływam w łóżku taka jestem zmęczona. Mdłości trochę odpuściły, ale to zmęczenie jest okropne ledwo co obiad mogę przygotować.

W którym tygodniu ciąży robicie glukozę? bo mnie dał lekarz skierowanie na badania ale nic nie podziewał? Mam jeszcze skierowanie na mocz, morfologię i tsh, no i grupę krwi.
 
Jak Wy to robicie, że macie tyle czasu na forum. Ja jak jestem po pracy to tylko odpoczywam albo odpływam w łóżku taka jestem zmęczona. Mdłości trochę odpuściły, ale to zmęczenie jest okropne ledwo co obiad mogę przygotować.

W którym tygodniu ciąży robicie glukozę? bo mnie dał lekarz skierowanie na badania ale nic nie podziewał? Mam jeszcze skierowanie na mocz, morfologię i tsh, no i grupę krwi.
Ale może masz sama glukoza zrobić a nie z obciążeniem. Więc wszystko na następną wizytę.
Co do czasu to ja mam sporo.miedzy sprzątaniem gotowaniem i przewijanie 2 urwisów. Szczególnie jak jestem sama...
 
Ale może masz sama glukoza zrobić a nie z obciążeniem. Więc wszystko na następną wizytę.
Co do czasu to ja mam sporo.miedzy sprzątaniem gotowaniem i przewijanie 2 urwisów. Szczególnie jak jestem sama...
Wizytę mam za 4 tygodnie to już sama nie wiem... W planach mam jeszcze wybrać się szybciej do innego prywatnie bo jakoś tyle czasu mnie przeraża...

A nie odczuwasz zmęczenia, nudności? Podziwiam Cię jeszcze 2 bąbelków do ogarnięcia. Ja chodzę dosłownie jak dętka i może dziwnie to zabrzmi, ale inaczej to sobie wyobrażałam.;) W dodatku nocki ostatnio nie przespane po 5-6 razy muszę wstawać przez wiecznie zatykający się nos. Olej do nosa nie pomaga, wietrzenie też nic...
 
Jak Wy to robicie, że macie tyle czasu na forum. Ja jak jestem po pracy to tylko odpoczywam albo odpływam w łóżku taka jestem zmęczona. Mdłości trochę odpuściły, ale to zmęczenie jest okropne ledwo co obiad mogę przygotować.

W którym tygodniu ciąży robicie glukozę? bo mnie dał lekarz skierowanie na badania ale nic nie podziewał? Mam jeszcze skierowanie na mocz, morfologię i tsh, no i grupę krwi.
Ja czasu mam teraz wiecej bo jestem od dzisiaj na l4. A glukoze to masz tą podstawową pewnie a nie OGTT bo żeby obciążenie robić na początku ciąży to najczesciej trzeba mnie wskazania [emoji4]
 
Jak Wy to robicie, że macie tyle czasu na forum. Ja jak jestem po pracy to tylko odpoczywam albo odpływam w łóżku taka jestem zmęczona. Mdłości trochę odpuściły, ale to zmęczenie jest okropne ledwo co obiad mogę przygotować.

W którym tygodniu ciąży robicie glukozę? bo mnie dał lekarz skierowanie na badania ale nic nie podziewał? Mam jeszcze skierowanie na mocz, morfologię i tsh, no i grupę krwi.

Zapewne masz ogólne badanie glukozy, na tym etapie. Ja właśnie odebrałam internetowo swoje wyniki i z tego co tu poszukuję to wszystko jest w porządku: na czczo 88mg/dl po 1h 137, a po 2h 121. W czwartek mam wizytę i mam już być z wynikami. W moczu nie podobają mi się bakterie, choć żadnej infekcji nie odczuwam, muszę powtórzyć badanie może coś przy pobraniu poszło nie tak, choć staram się zachować wszystkie wytyczne.

Co do czasu to ja jestem na zwolnieniu i w domu póki co zamiast szkrabów biega trójka psów, stąd czas jest, jeśli tylko mdłości pozwalają ;-)
 
reklama
Umówiłam się na prenatalne 11.10. Teraz byle do tej wizyty.
Zleci szybko:) ja mam 10.10 ale u położonego, juz po wyniki testu Pappa, krwi itd itd i następne skierowania pewnie. W pierwszej ciąży mi sie dłużyło od wizyty do wizyty a teraz wydaje mi sie ze tak jakoś leci, może dlatego ze jest sie czym zająć przez ten czas a wtedy było za dużo wolnego:p
 
Do góry