reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Hej hej! Ja dziś wizyta zwykła o 14.30. Pytań mam od groma do lekarza więc musze sobie zapisać wszystko na kartce :).
W weekend byłam u rodziców a tam siostra z siostrzenicą też także było wesoło :)
Kciuki za wszystkie wizytujące dziś i w całym tygodniu. Miłego dnia!
 
reklama
Reese jesteś z huty? Ja tak, tyle ze aktualnie w uk mieszkam :) może kiedyś uda się na kawę umówić ;)

Ja tez jutro mam wizytę o 2.30pm mojego czasu. Z jednej strony się martwię z drugiej staram się wybić ze łba te durne myśli (jakiś taki ciężki dzień mam dziś...)

Tu w uk dają jakies darmowizny ale kiedyś było tego więcej.
Nie :) z Kurdwanowa ale mój lekarz pracuje w Rydygierze więc tam będę rodzić. Teraz tam jest bosko, skończyli remont. Wszystko nowe. Wysoki standard.
 
No boli tam gdzie spojenie ;) od przodu. Ja w pierwszej ciąży miałam na kości ogonowej guzka z ropą to też hardcore :laugh2:
Przypadłości ciazowych jest od piernika. No i te nieszczęsne hemoroidy:confused2:
O hemoridach się nasluchalam od mamy i koleżanek... nigdy nie miałam i póki co się ich wystrzegam! :D dlatego też jem dużo błonnika i owoców żeby wszystko ładnie działało (zrobilam nawet swojskie batoniki musli żeby nie podjadac niezdrowych slodkosci) Zobaczymy na jak długo pomoze :D
 
Hej! Trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu! :)

Jak odczuwacie ból spojenia? Boli bardziej z przodu z tylu czy jak? :p Mnie jeśli już to pobolewa kość ogonowa i okolice bo mam mocno odstajaca do tyłu.

Boli podczas zmiany pozycji na druga strone przy lezeniu. Jak podnosi sie noge do boku i jak chodzi. W kroku, rozdziera :/
 
Hej. Ja też mam wizytę dziś o 15:15 ale zwykłą. Jestem trochę zestresowana jak zwykle. Też mam problemy ze spojrzeniem i niech dziś ginek sprawdzi czy wszystko jest oky. Trzymam mocne kciuki za dzisiejsze wizyty[emoji110]
 
Dzień dobry w nowym tygodniu [emoji16]
Powodzenia wszystkim wizytującym [emoji106]

Mój mały lokator robi sobie dziś chyba imprezę w brzuchu bo kręci się jak zwariowany aż momentami widać lekko ruch brzucha [emoji175] to takie słodkie bo zazwyczaj mało się kręci i trwa to krótko A tu dziś taka impreza [emoji847]

Wczoraj sporo czytałam na stronie Link do: Gdzie rodzić - szpitale i oddziały położnicze, lokalizacje, opinie i nie ukrywam, że dla mnie jako kobiety w 1 ciąży jest tam dużo ważnych informacji - może komuś też się przyda.
 
Cześć dziewczyny :) U mnie poprawa samopoczucia, prawie pozbyłam się przeziębienia i mogę w miarę funkcjonować. Niestety zbytnio nie mogę szaleć bo zaraz dostaję zadyszki i sapię jak stary dziad. Nie wiem co będzie później jak już brzuszek bardzo urośnie bo z tego co doktorka mówiła to ma być gorzej z oddychaniem, także ja już czekam na tą zimę żeby szybko przyszła i szybko poszła :)
A co do świąt i zimy to właśnie u nas prószy śnieg i robi się biało!

Tak poczytałam Wasze posty o porodach i trochę się przeraziłam i zaczęłam coraz bardziej o tym myśleć. Pierwszy poród, więc człowiek nie wie co go może czekać.

@Heda możesz podać przepis na tą miksturę :) Lubię takie domowe eliksiry!


A co w takim pudełku się dostaje? :)
Ja robiłam z 2 pomarańczy i 1 cytryny do tego kawałek imbiru ok 4cm i miód
Owoce trzeba dokładnie umyć można np octem by zmyć ta chemię. Obie można zetrzeć albo pokroić na drobne kawałki pomarańcze i cytryny kroimy że skórka też forma dowolna. Przekłada się na przemian owoce miód imbir miód owoce itd... musi stać 12h w ciepłym i gotowe potem do.lodowki. mi pomogło już dziś prawie zdrowa jestem
 
@Heda dziś się skuszę na przepis! Ja zdrowa, ale mój mąż uparty osioł nie chce wypić nawet herbaty z miodem i cytryną! Gorzej niż z dzieckiem, a słyszę że mówi przez nos... będę mu to wlewać do wody, bo tylko to uparty pije. :)
 
@Heda dziś się skuszę na przepis! Ja zdrowa, ale mój mąż uparty osioł nie chce wypić nawet herbaty z miodem i cytryną! Gorzej niż z dzieckiem, a słyszę że mówi przez nos... będę mu to wlewać do wody, bo tylko to uparty pije. :)
Ja maluchom też dolewam do picia w końcu to bomba z Wit C. Ja mam jeszcze syrop z pigwy i też popijam z ciepła herbatką...
My dziś w biegu... starsza miała wizytę u ortodonta więc zabrać ze sobą całą ekipę to wyprawa... szczególnie że to.moje uparte dziecko nie chciało opuścić lekcji więc musiałam jechać po nią do szkoły potem na drugi koniec miasta i spowrotem... miałam.nadzieje ze maluchy zasna w aucie ale gdzie tam...
Jeszcze ż rana dostałam sms że kurier dziś przywiezie łóżka dla dziewczynek[emoji44][emoji44] a ja sama w domu... zamawialam w piątek i pisało że dostawa 7-10dni... To sobie wyłożyłam że idealnie... M będzie w domu to będzie się bawić... hmmm i teraz jestem trochę zła bo ani to skracać ani czekać tydzień... bo w razie jak będzie czegoś brakować.... ech... nie ma jak uroki życia...
 
reklama
Ja właśnie dostałam Smsa że w końcu dotarła paczka z allegro! Także zaraz wsiadam w auto i jadę. Będę czekać jeszcze na łóżeczko i materacyk ale robione jest na zamówienie więc mi się nie spieszy. Składać też nie będziemy w tym roku bo dzidzia jeszcze nie ma pokoju :D czeka nas maly remoncik w styczniu... Co do auta. Kończy mi się właśnie ubez. i przegląd... zauważyłam przez przypadek... jakby mało wydatków było. Masakra, a czeka mnie jeszcze wykupienie leków i fryzjer.
 
Do góry