reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Wiem ze muszę zluzowac bo wykończę siebie, męża który jest na odległość wiec informacje dostaje tylko przez tel, a w szczególności moich rodziców. Ale to niestety jest taki charakter, zawsze widziałam wszystko w czarnych barwach i panikowałam. Pamietam że jak napisałam maturę to 3 miesiące nie mogłam spać bo byłam pewna ze poszło mi tak zle. Oczywiście tak nie było no ale cóż... Powtarzam sobie od początku ze muszę zluzowac a to już zaraz polowa 6 miesiąca a ja nadal nie mogę :p
 
reklama
No mnie to aż w gardle drapalo i przez godzinę czułam. I całą tą godzinę mnie mdlilo. Ale widocznie jesteś bardziej wytrzymała ;) niektóre dziewczyny aż wymiotuja od tego bo mnie pielęgniarka uprzedzila :D

Mnie na sam widok naciagalo, bo sie tak nakrecilam. Wcisnelam sobie cytryne zapobiegawczo i jak lemoniada

Wlasnie jest wynik. 98 120 98 w zaokrogleniu. To chyba dobrze
 
Ostatnia edycja:
nie do końca wiem czy to pytanie jest do mnie ale co tam odpowiem:biggrin2:
Nie nie bede nawet próbować sn na 100 pr cc
Dziekujemy nam tez sie podobaja i wszystkim w rodzinie o dziwo także :)
Tak tak pytanie o porod mialam do Ciebie, no bo przy blizniakach to inna bajka niż przy jednym dzidziusiu :D
No mnie to aż w gardle drapalo i przez godzinę czułam. I całą tą godzinę mnie mdlilo. Ale widocznie jesteś bardziej wytrzymała ;) niektóre dziewczyny aż wymiotuja od tego bo mnie pielęgniarka uprzedzila :D
Ja z tych którym się zbiera na wymioty i omdlenia. Cieszę się że czeka mnie to dopiero za jakieś 3 tygodnie
 
laski, jutro wstawię listę jakby któraś chciała jeszcze się dopisać dzisiaj do wątku zamkniętego :) postaram się z rana - jak któraś będzie miała obiekcje, lub coś to dopiszę, a jeśli będzie wszystko ok, to wieczorem przesyłam listę do Adminki :)
Mogę też być dopisana? Chciałabym Was poznać :)
 
Dziewczyny powiem wam, że ciężko się wbić w dyskusję jak się nie było jakiś czas... Strasznie tego nie lubię :cool2:.
Widzę, że jeszcze jakieś koleżanki dochodzą, chyba zamykanie forum straciło sens :rofl2:.
Współczuję wam przeróżnych dolegliwości, mnie nic nie boli, psychicznie się czuję świetnie. No dobra - dzisiaj boli mnie głowa. Ale brzuch bolał mnie może raz w tej ciąży, szyjka ok, co mnie bardzo cieszy. Bardzo chciałabym uniknąć szpitala chociaż w jednej ciąży. Mam za dużo na głowie, jestem w domu niezastąpiona :-D. Staram się cieszyć ciążą, bo to jest moja ostatnia, trójka mi wystarczy :happy:. Z dziećmi dużo spędzam czasu, kino, wycieczki, łyżwy itp. Dlatego też brakuje mi czasu na pisanie :rofl2:. Proszę o zrozumienie :rolleyes:.
 
@muniuś wiesz co średnio.
pisz do @Natalia91 bo mi jest zwyczajnie głupio tak pisać do Adminki, już jedną osobę dopisywalam. naprawdę dziewczyny pisalysmy o tym od tygodnia. prosiłam chyba z 8 razy żebyscie do mnie pisały, dopisywalam nawet osoby które przez ten tydzień napisały AŻ jednego posta a do mnie się nie odezwały. więc tak jak mówię, pisz do Natali bo jest mi zwyczajnie już głupio zawracać głowę przed świętami ;)
 
@muniuś wiesz co średnio.
pisz do @Natalia91 bo mi jest zwyczajnie głupio tak pisać do Adminki, już jedną osobę dopisywalam. naprawdę dziewczyny pisalysmy o tym od tygodnia. prosiłam chyba z 8 razy żebyscie do mnie pisały, dopisywalam nawet osoby które przez ten tydzień napisały AŻ jednego posta a do mnie się nie odezwały. więc tak jak mówię, pisz do Natali bo jest mi zwyczajnie już głupio zawracać głowę przed świętami ;)
Wysłałam Ci w tej sprawie właśnie priv [emoji16]

Dziewczyny które teraz chcą się zapisać: narazie dopisywania nie ma. Tak jak pisze Sylwia było info o tym był czas. Jeżeli nowe koleżanki chcecie z nami być to udzielajacie się a my w styczniu wtedy Was dopiszemy. Narazie lista jest zamknięta i wysłana. To forum nie zniknie [emoji6][emoji4] dalej będzie można na nim pisać [emoji4][emoji8]
 
reklama
Do góry