reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ok, ja tez po glukozie. Do wypicia to nawet nie było złe (tez miałam drinka.cytrynowego) ale mulilo mnie do wieczora. A jak wyszłam z przychodni to prosto do KFC [emoji6] wyniki już mam - 76; 125; 101. Ogólnie cukier w normie.
Ale żeby nie było za wesoło to mam początek anemii [emoji20] niby gdzieś tam szoruje po dolnych granicach ale już dostałam żelazo na receptę. Zobaczymy jak to bedzie działać. No i taki „niezbędnik” do powieszenia na lodówkę, moze akurat i Wam sie przyda: Zobacz załącznik 924653
Super tablica, właśnie szukałam czegoś takiego... Moje wyniki też nadal lecą. na wizycie miesiąc temu lekarz powiedział, że jeszcze nie jest źle i nie będzie dawał leków a Ja dietą próbowałam ratować sytuację... piłam soki z buraka itd.
Dziś byłam na krwi, niestety właśnie ściągnełam wyniki i znów poleciały, malutko ale poleciały Ehhh.

W poniedziałek mam połowkowe, już stres mnie męczy, ale mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. I bardzo się cieszę bo mojemu mężowi udało się wziąć wolne w pracy [emoji7] będziemy razem, dla mnie to ogromne wsparcie.
 
hej dziewczyny.
U nas wszystko w najlepszym porządku, mała rano i wieczorem wędruje sobie po brzusiu☺
Też mam sunie ma 4 lata i wazy ze 25 kg . l też się zastanawiam jak ten glupol będzie się zachowywać. Trochę sie boje bo to zazdrosnica jest.
Dopiero skończyłam was nadrabiać. Trzymajcie się ciepło.
Od jutra walczę ze sprzątaniem dalej hi hi
No ja też jestem z lubelskiego okolice Lublina
Oo a można wiedzieć gdzie ;)?
 
O matko straszna historia, u moich przyjaciół dwa lata temu niestety wydarzyło się to samo kilka dni przed terminem.. Podpisuje się ja również z zachodniopomorskiego, tutaj sanek nie opłaca się kupować [emoji14] oby jednak tej zimy było chociaż troszkę bialo dla dzieciaków.
Ja też Zachodniopomorskie [emoji4] ja nie pamiętam,kiedy w ogóle był u Nas śnieg[emoji85].
Biegi tragiczny finał,aż szkoda słów.
 
Mój ma białą plamke na sercu i też o tym ciągle myślę chociaż lekarz mówi że nie powinno być groźne.
Szkoda że lekarz nic nie mówi ale może nie chce Cię straszyć bo to nic złego? Czytałaś że to zazwyczaj się wchłania czy Co to może być?
Moja też ma białą plamkę w lewej komorze serduszka, ale do 30 tygodnia powinno zniknąć.To najczęściej ma charakter poinfekcyjny.
 
44BBC973-0BAA-41E7-81A8-CA99DE392F3D.jpeg

Czy wy tez macie już swój własny stolik na szklankę albo talerzyk ?
 

Załączniki

  • 44BBC973-0BAA-41E7-81A8-CA99DE392F3D.jpeg
    44BBC973-0BAA-41E7-81A8-CA99DE392F3D.jpeg
    400,9 KB · Wyświetleń: 295
reklama
Kurde, tez krwawicie z nosa i dziąseł ? Mnie dzisiaj poszła grubo krew z nosa a przy myciu zębów dziąsła też krwawią...
 
Do góry