reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Niee, dzisiaj tylko spożywka. Zawsze w sobote robimy większe zakupy. A tak z innej beczki - ostatnio dzwonił do mnie stary znajomy z pracy i pochwalił mi się, że jego żona jest w 36 tygodniu. Był tak podekscytowany, opowiadał mi wszystko z najdrobniejszymi szczegółami i wszystko co sobie zaplanował, i ogólnie tak się cieczyl że geba mu sie nie zamykała, i ze zabral swoja żone na termy zeby sobie odppczela. Widzicie, jednak chodzą po tym świecie wyjątki [emoji14] nawet sie nie odzywalam o tych termach, bo by mi pokazał gdzie jest lazienka i moge sobie wody napuscic do wanny :D
A może mogłaś wspomnieć. Pokazać mu jak może być i jak się z tym wszystkim czujesz.
 
reklama
Ma może któraś z Was pas ciążowy i nosi? Pomyślałam żeby sobie taki kupić bo ta moja miednica dokucza, a o dłuższych spacerach to już w ogóle nie ma mowy. Ledwo po córkę do przedszkola chodzę :/
 
Kobitki jak to jest ze znieczuleniem u dentysty w czasie 2 trymestru? Strasznie mi się ząb ukruszyl.a powiem szczerze że panicznie boją się dentysty ( powiedzmy że uraz z dzieciństwa).
Dentysta powinien ci dac bez problemu.
Ja robię sobie jakąś 6 czy 7, nawet nie wiem który z kolei to ząb. I chciał mi ostatnio znieczulic ale wstrzyknac to w środek zęba więc się bałam. Wywiercil ile się dało i zamknął. Czekamy na poród żeby dac znieczulenie w szczękę bo przy zębach dolnych takie się daje. Boję się tej strzykawy..
 
Dentysta powinien ci dac bez problemu.
Ja robię sobie jakąś 6 czy 7, nawet nie wiem który z kolei to ząb. I chciał mi ostatnio znieczulic ale wstrzyknac to w środek zęba więc się bałam. Wywiercil ile się dało i zamknął. Czekamy na poród żeby dac znieczulenie w szczękę bo przy zębach dolnych takie się daje. Boję się tej strzykawy..
A no to moze dlatego mi tak ta dentystka powiedziaka, bo ta moja osemka jest na dole. Moze wyrwanie to zabieg wymagajacy jakiegos mocniejszego srodka.
 
Kobitki jak to jest ze znieczuleniem u dentysty w czasie 2 trymestru? Strasznie mi się ząb ukruszyl.a powiem szczerze że panicznie boją się dentysty ( powiedzmy że uraz z dzieciństwa).
2, 3 trymestr można znieczulenie bez adrenaliny [emoji846] Swoją drogą też mi się ukruszył. Ledwo wyleczyłam zęby po poprzedniej ciąży (zresztą w ciąży też chodziłam) i znów coś się dzieje [emoji57]

Miłego weekendu dziewczyny [emoji3526] Ja mam listę bez końca, co muszę ogarnąć. Sprzątanie, gotowanie, zakupy, prezenty. A weny brak.
 
A może mogłaś wspomnieć. Pokazać mu jak może być i jak się z tym wszystkim czujesz.
No może i tak, ale już zostawie to na nowy rok, narazie udało mi sie wynegocjowac zakup zmywarki :D i musimy ja wbudowac w kuchnie którą zrobiliśmy pół roku temu, trochę daliśmy ciała z tym.. Ale mam ciasna kuchnie i uznałam, że damy rade, a teraz to mnie szlag trafia i trzeba to przerobić żeby ja wcisnać :p
 
reklama
No może i tak, ale już zostawie to na nowy rok, narazie udało mi sie wynegocjowac zakup zmywarki :D i musimy ja wbudowac w kuchnie którą zrobiliśmy pół roku temu, trochę daliśmy ciała z tym.. Ale mam ciasna kuchnie i uznałam, że damy rade, a teraz to mnie szlag trafia i trzeba to przerobić żeby ja wcisnać :p
Ja z nadzieją na wynegocjowanie w przyszłości zmywarki z narzeczonym, tak kazalam zrobic kuchnie że jedna szafka jest na wymiar zmywarki i wszystkie podłączenia są przygotowane. Także czekam tylko na argument że " z chęcią by kupił ale brak podłączenia i meble które szkoda niszczyc"[emoji16][emoji6]
 
Do góry