reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Jest to pocieszające dla mnie :)

Z tymi rozstępami to chyba bardziej genetyczna sprawa niż faktycznie zasługa smarowania.. tak mi się przynajmniej wydaje :)
no niestety, urodę też mam "trudną" ale nadrabiam poczuciem humoru i talentem kulinarnym. Zaraz wybywamy na zakupy wózkowe. Czekam na Lubego, obiadek i śmigamy.
 
Cześć, we wtorek miałam wizytę, 29tydz i mała wazy 1317g ;) szew zakładali mi drugi raz, ten trzyma się lepiej i jest założony ciaśniej wiec jest duża szansa żeby dotrwać do 37tc
Mój ginek mówi ze jak szew jest dobrze założony to prędzej się szyjka zerwie niż on puści dzieciaka na świat także życzę 37 tc albo i dalej ;) byle byś tylko wytrzymała z bólem bo podobno ze szwem nie jest tak łatwo...
 
Mój ginek mówi ze jak szew jest dobrze założony to prędzej się szyjka zerwie niż on puści dzieciaka na świat także życzę 37 tc albo i dalej ;) byle byś tylko wytrzymała z bólem bo podobno ze szwem nie jest tak łatwo...

To jest już drugi założony szew w tej ciąży, ale faktycznie za pierwszym razem szew był założony lżej i bol był mniejszy, teraz jest ciaśniej i od razu czuć różnice, bol jest większy, szczególnie przy zmianie strony podczas leżenia i przy wstawaniu
 
reklama
6 lutego adminka napisała mi że wporzadku i że usunie cześć osób i doda te które napisałam. do tej pory jest cisza.
dziś z @Natalia91 pisalysmy o tym na pw.
sprawdzcie najpierw skrzynki na forum lub mailowe jeśli zadna nic nie ma to napisze do Ani, choć dziwne bo ostatnio zajęło jej to 2/3 dni. możliwe że jej umknęło. ale najpierw dajcie mi znać co i jak.
 
Do góry