reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
no to już nic nie pomogę, może @Natalia91 pomoze? ja nie pamiętam czy dostaje się link na pw czy coś na meila? Ania ogarnęła to po 15, więc musi być, chyba że jakimś meilem to może dojdzie? nie wiem..
 
Cześć ja też już nie mam dostępu przykro mi wiem że się nie udzielam ale czytam i korzystałam z waszych porad i doświadczenia... Ale dobrze rozumiem że nie chcecie kogoś kto nie pisze. Powodzenia wszystkim.. zdrowych dzieci łatwych porodów. ;)
 
Czesc, tez jestem kwietniowa ale nie było kiedy wczesniej wejsc :) mam pytanie odnosnie tsh i ft4. Martwię sie, ze pomimo brania letroxu nadal ft4 mam poniżej normy. Ma któraś podobny problem. Martwię sie o dzidziusia
 
Czesc, tez jestem kwietniowa ale nie było kiedy wczesniej wejsc :) mam pytanie odnosnie tsh i ft4. Martwię sie, ze pomimo brania letroxu nadal ft4 mam poniżej normy. Ma któraś podobny problem. Martwię sie o dzidziusia
Ja nie pomogę bo cała ciążę robię tylko tsh a ft4 moja endo kazała mi tylko raz zrobić na początku i wynik był okej z tego co pamiętam
 
reklama
Do góry