reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Oooo czesc
U mnie 38+5... i jeszcze nie wiem gdzie chxe rodzić [emoji23][emoji23] czy Gdańsk czy Gdynia...
A ty gdzie planujesz?
Ja na Zaspie, chyba jutro pojadę popołudniu, i albo na patologie mnie przyjma, albo wyznacza termin albo odesla do domu... nie wiem jakoe sa rersz procedury na Zaspoe? A Ty?
 
reklama
A kiedy Cie kładą?
W poniedziałek, to będzie 38+0. Jestem przerażona, bo już leżałam jakiś czas w szpitalu (innym) i traktowali nas tam gorzej niż zwierzęta, dodatkowo bez męża nie jestem w stanie sama chodzić przez rozejście spojenia łonowego (mój powód cesarki) i nie wiem jak sobie dam radę :/
 
Oooo czesc
Ja na Zaspie, chyba jutro pojadę popołudniu, i albo na patologie mnie przyjma, albo wyznacza termin albo odesla do domu... nie wiem jakoe sa rersz procedury na Zaspoe? A Ty?
Nie wiem jak na zaspie... i jak to przy cc. Ostatnio rodziłam na klinicznej i jak dalmie opieka spoko... tam przy planowanym cc wyznacaja termin kiedy masz sie zgłosić... na zaspie pewnie tez tak... no chyba ze pilna sprawa i sa miejsca, to trzeba byc gotowym na wszystko.
A z jakiego powodu cc?
 
W poniedziałek, to będzie 38+0. Jestem przerażona, bo już leżałam jakiś czas w szpitalu (innym) i traktowali nas tam gorzej niż zwierzęta, dodatkowo bez męża nie jestem w stanie sama chodzić przez rozejście spojenia łonowego (mój powód cesarki) i nie wiem jak sobie dam radę :/
Ale w ktorym szpitalu Cie położą?
 
Oo, a ja z Redy także bliziutko trojmiasta a rodzic będę w Wejherowie [emoji4]
Ooo moja siostra rodziła w Wejherowie, naturalnie i byla zachwycona:) Wejherowo jako jeden z nielicznych szpitali ma mozliwosc wynajwcia sali z mężem, juz po porodzie na te 2-3 dni koszt chyba tylko 150zl calosc
 
Podobno teraz w Wejherowie sie troche pogorszyło i niby lepiej na redłowie... ale niw mam doświadczenia z żadnym z tych szpitali...
 
reklama
Podobno teraz w Wejherowie sie troche pogorszyło i niby lepiej na redłowie... ale niw mam doświadczenia z żadnym z tych szpitali...

W Wejherowie miałam dwa razy zakładany szew i podawane sterydy, moj lekarz prowadzący tez tam pracuje dlatego zdecydowałam się na ten szpital
 
Do góry