reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Witam
Rok temu brałam glucophage i oprócz mdłości nie miałam żadnych problemów ze skutkami ubocznym po tym leku. W zeszłym tygodniu zaczęłam brać znów i w czwartek musiałam odstawić bo oprócz mdłości doszło wysokie ciśnienie i kołatanie serca. Za to dzisiaj gdzie już trzy dni nie biorę leku rano strasznie wymiotowalam. Zastanawiam się czy może to być ciąża (inna reakcja na leki, wymioty, i krótszą niż zwykle miesiączka)
 
reklama
już się chyba nie doczekam tego zamkniętego, no cóż, trudno. Gratuluję rozpakowanym, bo pewnie jest już Was multum. I donoszę uroczyście, że dotoczyłam się do końca wyprawki, wszystko już gotowe. Chcę tylko przezyć poród i mieć już dzidzię, ale znając moje szczęście zacznie w najwieksze święto i będzie tylko pijany lekarz na oddziale. Buziole wszystkim.
 
już się chyba nie doczekam tego zamkniętego, no cóż, trudno. Gratuluję rozpakowanym, bo pewnie jest już Was multum. I donoszę uroczyście, że dotoczyłam się do końca wyprawki, wszystko już gotowe. Chcę tylko przezyć poród i mieć już dzidzię, ale znając moje szczęście zacznie w najwieksze święto i będzie tylko pijany lekarz na oddziale. Buziole wszystkim.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] padłam...
Ja juz po terminie i cisza... a chcialam.w marcu miec juz to za sobą... lada moment czeka mnie szpital...
 
już się chyba nie doczekam tego zamkniętego, no cóż, trudno. Gratuluję rozpakowanym, bo pewnie jest już Was multum. I donoszę uroczyście, że dotoczyłam się do końca wyprawki, wszystko już gotowe. Chcę tylko przezyć poród i mieć już dzidzię, ale znając moje szczęście zacznie w najwieksze święto i będzie tylko pijany lekarz na oddziale. Buziole wszystkim.
Dziewczyny muszą się upomnieć jeszcze raz o ten link dla Ciebie. A na stronie głównej nie widzisz wątku zamkniętego?
 
już się chyba nie doczekam tego zamkniętego, no cóż, trudno. Gratuluję rozpakowanym, bo pewnie jest już Was multum. I donoszę uroczyście, że dotoczyłam się do końca wyprawki, wszystko już gotowe. Chcę tylko przezyć poród i mieć już dzidzię, ale znając moje szczęście zacznie w najwieksze święto i będzie tylko pijany lekarz na oddziale. Buziole wszystkim.
Byłaś napewno wpisywana do wątku zamkniętego, wszystkie dziewczyny dostały link do niego w wiadomości prywatnej. Napiszę do aniaslu i zapytam dlaczego nie masz dostępu.

Edit. Sprawdzałam teraz jeszcze raz i jesteś podana na liście jako pierwsza, link powinnaś mieć tak jak reszta dziewczyn [emoji848]
 
Cześć dziewczyny :)
Jestem mamą trójki dzieci będę otwierać działalność jako profesjonalny fotograf. W związku z tym buduję swoje portfolio i mam przeogromną prośbę do mam, które zamierzają rodzić w KRAKOWIE.
Ponieważ moim "konikiem" jest reportaż/dokument bardzo chciałabym na tym właśnie zbudować swoją działalność. Czy znajdę tu na tyle odważne mamy by wpuściły mnie na porodówkę z aparatem?
Wiem, że pewnie pukacie się w czoło, że to poroniony pomysł ale spokojnie - nie będę robić niczego co sprawiłoby Wam dyskomfort.
Nie chcę się rozpisywać, bo może nie wszystkie to interesuje - a gdyby któraś chciała chociaż ze mną porozmawiać to piszcie do mnie tutaj albo w prywatnej wiadomości :)
 
reklama
Dziewczyny jeśli możecie to proszę dodajcie mnie do forum zamkniętego. Byłam dodana do forum ale wylądowałam w szpitalu na ponad 3 miesiące i musiałam się odciąć. Teraz chcę do was dołączyć ale nie wiem do kogo napisać.
 
Do góry