reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

A czym smarujecie na słońce? Mi teściowa kupiła Pharmaceris od 1 dnia życia filrt 50, ale wolałabym coś mniej chemicznego, coś polecacie?
A jeszcze update: nie mam cieśni, mam zespół de quervaina - chorobę matek rodzących pierwsze dziecko, jak to określił lekarz :)
 
reklama
A czym smarujecie na słońce? Mi teściowa kupiła Pharmaceris od 1 dnia życia filrt 50, ale wolałabym coś mniej chemicznego, coś polecacie?
A jeszcze update: nie mam cieśni, mam zespół de quervaina - chorobę matek rodzących pierwsze dziecko, jak to określił lekarz :)
Ale przejdzie ci to szybko?
Ja nie smaruję niczym. Na słońce staram się nie wychodzić i można powiedzieć ze ciągle w cieniu siedzimy. A jak złapie parę promieni to nie zaszkodzi. Zobacz Co polecają na blogu srokao.
 
Mnie nadgarstek dopiero przestaje bolec, jest ponad 4 miesiace po porodzie. Bol okropny, sama reka sie otwierala, nie moglam nic podniesc, ani zapiac biustonosza.

Kupilam nosidlo manduca i mi nie pasuje. Nie moge sie z mala w nim dopasowac ;/
 
Mnie nadgarstek dopiero przestaje bolec, jest ponad 4 miesiace po porodzie. Bol okropny, sama reka sie otwierala, nie moglam nic podniesc, ani zapiac biustonosza.

Kupilam nosidlo manduca i mi nie pasuje. Nie moge sie z mala w nim dopasowac ;/
Ale to od 3 trymestru masz? U mnie się pojawiło jakieś 3 tygodnie temu i nie boli, tylko zdrętwienie niemijające.
Z nosidłem to widać się zdarza, ja też się nie mogę dopasować z moimi 2 chustami z Little Frog, szukam dalej.
 
Ale przejdzie ci to szybko?
Ja nie smaruję niczym. Na słońce staram się nie wychodzić i można powiedzieć ze ciągle w cieniu siedzimy. A jak złapie parę promieni to nie zaszkodzi. Zobacz Co polecają na blogu srokao.
W sumie ja tez głownie w cieniu na razie, ale teraz zabieram małego na Jałowiec na początek górskich wycieczek, więc już raczej słońca nie unikniemy :)
 
Wszystko jest w najlepszym porządku, powoli rośniemy :) mam się suplementować witaminkami.
 

Załączniki

  • 1568651927380125014377436536459.jpg
    1568651927380125014377436536459.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 125
  • 15686519951736383746309762043257.jpg
    15686519951736383746309762043257.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 128
reklama
Boże, nie sądziłam że w 10 tygodniu moje mdłości nasila się na tyle, że zacznę wymiotować. A tu niespodzianka 10+4 i pierwsze zwrócone śniadanko
 
Do góry