reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny, to już pewne. Pojechałam na IP i moje dolegliwości skończyły się poronieniem samoistnym. Tak wiec żegnam się z wami, życzę wam przede wszystkim zdrowia i szczęśliwych rozwiązań. Pa!
Wiem co czujesz, bo sama to przeżyłam... Bardzo to przykre i smutne. Trzymaj się ciepło. Niedługo i dla Ciebie zaświeci słońce.
 
reklama
U mnie wie tylko facet, jego matka i moja matka. Niedługo i sąsiad się dowie co do nerwicy mnie przez 2 dni doprowadzał, bo przez niego wylądowałam na duphastonie. Mimo, że widziałam wczoraj na USG pęcherzyk czuję się jakaś niespokojna. Chyba będę musiała tą betę zrobić. Piersi w ogóle mnie nie bolą i zrobiły się miękkie ale mam okropne mdłości. Czy któraś z Was też tak ma, że piersi nie bolą?
Mnie nic nie boli. Nie mam żadnych objawów. We wtorek dopiero pierwsza wizyta. Podobno z czasem niektóre objawy znikają. Bądź spokojna :)
 
reklama
Do góry