reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dostałam brunatnych uplawow..
Spróbuje się umówić do doktora dzisiaj. Jutro święto, wiec chyba zostaje to w rękach Boga.
Najlepiej jedź na IP. Tam od razu zostaniesz zbadania jak tylko trafisz na oddział. Kiedyś byłam z pomarańczowym plamieniem malutkim to zamknęli mnie na 3 dni i nie obiecali że wyjdę. Dla nich już małe plamienia są krwawieniami.
 
Dziewczyny nigdy nie miałam wcześniej problemów z tarczycą, lekarz kazał mi zrobić badanie przed wizytą i jestem przerażona... Czy któraś z Was miała ten sam problem? Wizyta w poniedziałek.
Pokaż wyniki lekarzowi i monitoruj w trakcie ciąży to THS bo lubi wzrosnąć. Ale tragedii nie ma ;)
 
Pokaż wyniki lekarzowi i monitoruj w trakcie ciąży to THS bo lubi wzrosnąć. Ale tragedii nie ma ;)
Dżasta, a Ty jaką dawkę bierzesz leku na tarczycę? Bo mi lekarz ginekolog wczoraj kazał zmniejszyć o pół (biorę 50tkę) przy wyniku tsh 0.813. Według niego to nadczynność i postraszył mnie trochę. Teraz sama już nie wiem. Dziś podzieliłam tą tabletkę na pół i wzięłam 25tkę.
 
To ja się przywitam :), w poniedziałek sikaniec i beta 40, dziś 172. Nieśmiało się dopisuje bo 40. na karku, poronienie w lutym zatrzymane i nieudane in vitro, lekarze nie dawali szans na nat ciąże, wszystkim życzę i sobie tez spokojnych 8,5 m-cy
Witamy i zapraszamy do końca tych magicznych długich miesięcy [emoji846]
 
Dżasta, a Ty jaką dawkę bierzesz leku na tarczycę? Bo mi lekarz ginekolog wczoraj kazał zmniejszyć o pół (biorę 50tkę) przy wyniku tsh 0.813. Według niego to nadczynność i postraszył mnie trochę. Teraz sama już nie wiem. Dziś podzieliłam tą tabletkę na pół i wzięłam 25tkę.
Ja dostałam 50 i taka biorę rano tylko jedna dziennie :) nie wiem jak spadło bo mam zrobić badanie pod koniec miesiąca
 
reklama
Do góry