reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama

mizoro

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A mam do was pytanie - czy używacie w ciazy jakieś specjalne plyny do higieny intymnej? Takie, które mogą pomóc zminimalizować ryzyko występowania tak powszechnych w ciazy infekcji pochwy. Chodzi mi o takie płyny z dobrym, naturalnym składem (bo na składach kosmetyków nie znam się kompletnie).
Nie używam żadnych płynów do higieny intymnej. Ani w ciąży ani normalnie.
Czytałam kiedyś opracowanie, ze robią więcej szkody niż pożytku.

Najeczka

Rozwiązania
0
Nie używam żadnych płynów do higieny intymnej. Ani w ciąży ani normalnie.
Czytałam kiedyś opracowanie, ze robią więcej szkody niż pożytku.
A pamiętasz może źródło opracowania? Nigdy o tym nie słyszałam i jestem ciekawa

Najeczka

Rozwiązania
0
Wroce do domu to poszukam.
Tak na szybko, to na 100% pisala o tym m.in mamaginekolog (z ktorej nie wszystkimi pomyslami i przemysleniami sie zgadzam, ale akurat tej wpis dommnie trafił)

No u mamyginekolog już jakiś czas temu to słyszałam, ale jakoś nie przekonują mnie jej argumenty.
Prawda jest taka, że mało kto (oczywiście nie chce generalizowac) zwraca uwagę na skład żelu pod prysznic/mydła jakiego używa i z pewnością ich składy są wątpliwej jakości. Zatem zamiast myć te okolice żelem pod prysznic, wolę zainwestować w dobry płyn do higieny intymnej, które mają zwykle również działania przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Dlatego pytam Was o takie z dobrym składem, bo na tym niestety się kompletnie nie znam.

Jula201906

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Też pierwsza ciąża, 29lat.
Najgorsze są nudności wieczorne.. wtedy nic nie pomaga, także jak nie macie objawów to sie cieszcie jak najdłużej ;)

Jula201906

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mam nadzieje ze nudności mi mina w okolicach 10-12 tyg :) tak piszą :D trzeba żyć nadzieja że u mnie się sprawdzi

reklama

atena100

Rozwiązania
0
Ja mam już prawie dorosłego syna, i bardzo chciałam mieć drugie ale do tej pory się nie składało. Mam po prostu naddźwiękowy ze tym razem się uda

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Fanti Przyszłe mamy 2
D Kwietniowe mamy 2019 14311
A Kwietniowe mamy 2018 9065
samotnaja Dzieci urodzone w kwietniu 2017 6117

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry