reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dzasta chciałabym bardzo żeby te kreski oznaczaly jednak normalna ciążę dwie wcześniejsze ciążę czyli 15 i 10 lat temu były objawy a teraz tylko piersi jak na okres
Kochana, ja w ogóle nie miałam PMS przed okresem który nie przyszedł więc wszystko możliwe. Na objawy przyjdzie jeszcze czas. Nie musi być książkowo. Mi objawy solidne przyszły dopiero kilka dni temu. Mega mdłości cały dzień a piersi raz mocno bolą i nieraz robią sobie przerwę i nie czuję wcale. Przed miesiączką tylko lekko bolało. Mówię sobie "Dziwne, zawsze szalałam ze złości tydzień przed" no i wyczytałam w necie, że brak PMS też może oznaczać ciążę. Łagodna jak owieczka do dnia dzisiejszego.
 
Kochane Was też tak kują jajniki mnie wczoraj lewy a dzisiaj prawy czasami zakuje ... Jakby mała szpileczka od środka ktoś mnie dźgnął... Nie mam plamien ani skurczy przy tym
 
reklama
Ja się trochę zmartwiłam jestem teraz taka przewrażliwiona po stracie... Od wczoraj tak mam. Nagle i tak wyraźnie to czuć. Nie pamiętam czy przy synku to miałam
Każda ciąża jest inna. To normalne kłucia. Te nienormalne bóle to byłyby na środku podbrzusza + krwawienia. Ja kilka dni temu miałam skurcz jak na miesiączkę po lewej i wszystko jest dobrze. Dziś rano też po lewej skurcz taki sam trwający z 30 sekund i nic się nie dzieje. Różne bóle mogą się pojawiać tylko trzeba reagować na te silne z plamieniami czy krwawieniem.
 
Do góry