reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Hej
Dwie kreski ujrzałam 10 dni temu, okresu nadal brak. Jestem obecnie na wyjezdzie i lekarza mam dopiero w poniedziałek.
Ciąża jest dla mnie lekką niespodzianką bo mam już trochę lat i 3 dzieci :)
No chyba, że to nie ciąża.
Pozdrawiam wszystkie Kwietniowe mamy :)
 
Dziewczyny nie daje rady... pisałam wam, że się przeziebilam. To chyba niestety nie jest zwykle przeziebienie. Gardło mnie już tak mocno boli, że z ogromną ledwoscia przelykam sline. Jutro idę do lekarza bo żadne naturalne metody nie działają :( Pewnie skończy się na antybiotyku, a ja się tak boję o dzidzie szczególnie teraz, w pierwszym trymestrze. Zamiast spać, siedzę i rycze :(
 
Dobrze, że jesteście w podobnych terminach :) jest wsparcie, jest moc :) Mam nadzieję, że dotrwamy [emoji106][emoji4]

Z objawów jeszcze to od 3 dni jest mi zimno. Czasem to dreszcze jak przy grypie. No i kicham, bez kataru, ot tak sobie. Ktos tak ma?
Na wieczór doszły jakieś klucia które idą w nogi. [emoji37]
Mi też odczuwalność temperatury strasznie się zmieniła. Kiedyś to jak najmniej na sobie, bo nawet przy 25 st i słońcu już mi było za gorąco, a teraz to kocyk po południu i witamy jesień [emoji16]


A ja najchetniej przespała bym do 9 września i chciałabym już usłyszeć od lekarza, że serduszko pięknie bije i z dzidzia wszystko ok [emoji7]
Zaraz stwierdzimy, że najlepiej po prostu przespać do porodu [emoji23][emoji16]


Dziewczyny nie daje rady... pisałam wam, że się przeziebilam. To chyba niestety nie jest zwykle przeziebienie. Gardło mnie już tak mocno boli, że z ogromną ledwoscia przelykam sline. Jutro idę do lekarza bo żadne naturalne metody nie działają :( Pewnie skończy się na antybiotyku, a ja się tak boję o dzidzie szczególnie teraz, w pierwszym trymestrze. Zamiast spać, siedzę i rycze :(

A nie możesz nawet dzisiaj iść do lekarza? Grunt to szybkie pozbycie się infekcji, lekarz będzie wiedział co zapisać tylko po prostu powiedz mu, że jesteś na początku ciąży [emoji6] wszystko będzie dobrze [emoji8]
 
O proszę, nie jestem sama [emoji1] ja pod kocem od 3 dni i w skarpetkach sie trzese hahaha
Urszulka!
Mi też zimno.. gęsia skórka non stop.. a u Nas gorąco 25°+. Mój mąż się ze mnie śmieje :D
Dobrze, że jesteście w podobnych terminach :) jest wsparcie, jest moc :) Mam nadzieję, że dotrwamy [emoji106][emoji4]

Z objawów jeszcze to od 3 dni jest mi zimno. Czasem to dreszcze jak przy grypie. No i kicham, bez kataru, ot tak sobie. Ktos tak ma?
Na wieczór doszły jakieś klucia które idą w nogi. [emoji37]
Dziewczyny nie daje rady... pisałam wam, że się przeziebilam. To chyba niestety nie jest zwykle przeziebienie. Gardło mnie już tak mocno boli, że z ogromną ledwoscia przelykam sline. Jutro idę do lekarza bo żadne naturalne metody nie działają :( Pewnie skończy się na antybiotyku, a ja się tak boję o dzidzie szczególnie teraz, w pierwszym trymestrze. Zamiast spać, siedzę i rycze :(
Może wybierz się do lekarza on przepisze odpowiednie leki które można brać w ciąży. Skoro się pogorszyło to warto się udac.


Ja właśnie powinnam zbierać się do pracy ale tak mi się strasznie słabo zrobiło że położyłam się spowrotem do łóżka. Masakra jakaś jak ja dziś pociągne to nie wiem.....
 
Dziewczyny nie daje rady... pisałam wam, że się przeziebilam. To chyba niestety nie jest zwykle przeziebienie. Gardło mnie już tak mocno boli, że z ogromną ledwoscia przelykam sline. Jutro idę do lekarza bo żadne naturalne metody nie działają :( Pewnie skończy się na antybiotyku, a ja się tak boję o dzidzie szczególnie teraz, w pierwszym trymestrze. Zamiast spać, siedzę i rycze :(
Wyślij partnera do apteki z zapytaniem czy nie ma jakiś tabletek, syropów dla kobiet w ciąży. Wiem, że w Rossmannie nawet są tabletki na ból gardła dedykowane takim jak nam [emoji846] firma na literę P. Nazwę mi blokuje, ale łatwo znaleźć. A tak poza tym idź do lekarza, bo to już nie są żarty skoro jest coraz gorzej.
 
Może wybierz się do lekarza on przepisze odpowiednie leki które można brać w ciąży. Skoro się pogorszyło to warto się udac.


Ja właśnie powinnam zbierać się do pracy ale tak mi się strasznie słabo zrobiło że położyłam się spowrotem do łóżka. Masakra jakaś jak ja dziś pociągne to nie wiem.....
Ja już niestety w drodze, też się kiepsko czuję [emoji53] przy życiu trzyma mnie fakt, że jeszcze tylko dziś i jutro... Boję się, że zaczynają mi się dolegliwości, a dwa tygodnie było tak cudownie [emoji849]
 
Ojej ale masz dobrze. Ja mam nadzieje ze tylko do 9 wrzesnia i spadam z tej roboty... Oby tylko lekarz się zgodził.. Miłej pracki Ci życzę [emoji6][emoji4]
 
Jakie wy ranne ptaszki, hello [emoji846]
Hej
Dwie kreski ujrzałam 10 dni temu, okresu nadal brak. Jestem obecnie na wyjezdzie i lekarza mam dopiero w poniedziałek.
Ciąża jest dla mnie lekką niespodzianką bo mam już trochę lat i 3 dzieci :)
No chyba, że to nie ciąża.
Pozdrawiam wszystkie Kwietniowe mamy :)
Witaj, to trzymam kciuki aby wszysrko było dobrze [emoji4]
Dziewczyny nie daje rady... pisałam wam, że się przeziebilam. To chyba niestety nie jest zwykle przeziebienie. Gardło mnie już tak mocno boli, że z ogromną ledwoscia przelykam sline. Jutro idę do lekarza bo żadne naturalne metody nie działają :( Pewnie skończy się na antybiotyku, a ja się tak boję o dzidzie szczególnie teraz, w pierwszym trymestrze. Zamiast spać, siedzę i rycze :(
Trzeba do lekarza, przecież są jakieś leki, które można wziąć gdy już naprawdę jest źle bo może być jeszcze gorzej. Polecam pić lipe z miodem i cytryną, tylko trzeba leżeć i się wypłacić porządnie. A z krtanią mam problemy od zawsze i płukałam szałwia lub woda z solą. Swoją drogą to i mnie zaczyna boleć...
Ja już niestety w drodze, też się kiepsko czuję [emoji53] przy życiu trzyma mnie fakt, że jeszcze tylko dziś i jutro... Boję się, że zaczynają mi się dolegliwości, a dwa tygodnie było tak cudownie [emoji849]
Zazdroszczę [emoji846]
Ojej ale masz dobrze. Ja mam nadzieje ze tylko do 9 wrzesnia i spadam z tej roboty... Oby tylko lekarz się zgodził.. Miłej pracki Ci życzę [emoji6][emoji4]
Tobie również zazdroszczę [emoji4] wczoraj miałam nieźle stresy w pracy i też sobie pomyślałam: o nie, bez żadnych skropolow jak tylko będę mogła, pójdę na zwolnienie. Gorzej się czuje jak jestem pół dnia na nogach. Całe popołudnie potem leżę w domu i czuje się nieco spokojniej. Teraz trwam do weekendu... [emoji37]
Zaraz jadę zrobić hcg jeszcze raz i aż beczec mi się chce jak myślę o wysiedzeniu w pracy w tej strasznej atmosferze.
Oby dzisiaj był lepszy, czego i Wam życzę.

Czy Wam się też ciężko wstaje? Nie miałam z tym problemow a teraz jestem koszmarnie zaspana.
 
reklama
Dziewczyny nie daje rady... pisałam wam, że się przeziebilam. To chyba niestety nie jest zwykle przeziebienie. Gardło mnie już tak mocno boli, że z ogromną ledwoscia przelykam sline. Jutro idę do lekarza bo żadne naturalne metody nie działają :( Pewnie skończy się na antybiotyku, a ja się tak boję o dzidzie szczególnie teraz, w pierwszym trymestrze. Zamiast spać, siedzę i rycze :(
Postaraj się nie denerwować, lekarz zobaczy co jest grane i dobierze takie leki żeby ryzyko było jak najmniejsze... Myślę, że powinien zrobić wymaz z gardła żeby nie strzelać po omacku z lekami... Bądź dobrej myśli!!!
 
Do góry