reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
A ile teraz jest? To dwa takie same testy? Ja w pierwszej ciąży się bardzo martwilam bo druga Beta mniejsza niż pierwsza ale dopiero później zobaczyłam że pierwsza to był total betahcg a drugie to już samo hcg. Zrobiłam dwa dni później też samo hcg i piękny przyrost.
 
A ile teraz jest? To dwa takie same testy? Ja w pierwszej ciąży się bardzo martwilam bo druga Beta mniejsza niż pierwsza ale dopiero później zobaczyłam że pierwsza to był total betahcg a drugie to już samo hcg. Zrobiłam dwa dni później też samo hcg i piękny przyrost.

To samo labo ta sama beta z 21,6 na 7,6
 
Dziewczyny którym testy wyszły pozytywnie... Robiłyscie bete? Kurcze bo ja nie i się zastanawiam czy czekać do pierwszej wizyty u lekarza jak w pierwszej ciąży czy już sobie teraz zrobić.
 
Dziewczyny którym testy wyszły pozytywnie... Robiłyscie bete? Kurcze bo ja nie i się zastanawiam czy czekać do pierwszej wizyty u lekarza jak w pierwszej ciąży czy już sobie teraz zrobić.

Ja zrobię bhcg o ile test pokaże 2 krechy. Od jej wysokości będzie zależało na kiedy umówić się do gina. Podobno dopiero powyżej 1000 coś widać.
 
reklama
Kwietniowe mamy, które mają potwierdzone już ciążę testem, podzielcie się kochane jakie mialyscie objawy przed zrobieniem testu, czy czulyscie się jakoś inaczej ? I co z tym sluzem, czy zawsze występuje, czy jest inny niż zwykle mialyscie przed @? Dzięki I życzę duuuuzo zdrówka:*
 
Do góry