reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziewczyny, co myślicie o założeniu osobnego wątku na wyniki USG genetycznych (11+0-13+6 TC)? We wrześniu nam się powoli zaczną.
Każda w tym wątku dodałaby tylko 1 wpis z wynikami, gratulacje zostawiłybyśmy sobie na główny wątek. Dzięki temu stworzyłybyśmy tabelkę ile nas jest. :)

Pisałybyśmy tam tylko podstawowe informacje na zasadzie:
12+0.
PTP (przewidywany termin porodu): 12.04
Waga: X g
Tętno: 142
Wszystkie organy w porządku, kość nosowa widoczna

Co o tym myślicie? Myślę, że tak łatwiej byłoby nam uporządkować listę i terminy porodów niż jak każda musi napisać wiadomość do Leeleeth. Szczególnie, że PTP jest brany właśnie z tego USG. :)
 
reklama
Ja dostałam na pierwszej wizycie (7tydz 1dzien) już takie badania. Mam zrobić je 4-5dni przed wizyta. Wtedy będę w 10 tydz 1 dzien. Myślicie że są tu wszystkie potrzebne jak na tą porę badania? Zobacz załącznik 1013505
Mi zaznaczyli to także możesz śmiało sprawdzić czego brak i zrobić [emoji846]
IMG_20190823_181940.jpeg
 
Dzięki dziewczyny [emoji6] ogólnie to już mi lepiej, uspokoiłam się, wiem, że i tak będzie dobrze [emoji4] muszę tylko znaleźć lekarza, któremu będę mogła zaufać
 
  • Kuźwa chciałabym wam odpisywać, ale nie łapie się już. Tak się rozkręcacie :))) W poprzedniej ciąży wydałam miliony na lekarzy :) ale tylko do 23tc :) później już sponsorował mnie nfz. Leżałam w szpitalu kolejne 13tygodni do porodu i 2tygodnie po :) w sumie niemal 4miesiące :) Ale warto było dla tych cudownych małych mężczyzn :)
  • Na mojej wizycie też okazało się, że mam torbiel na lewym jajniku, ale lekarka odrazu powiedziała, że ciąża leczy takie rzeczy i mam się nie martwić.
  • Mówicie Kochane, że nie mieścicie się w spodnie. Przesyłam wam moje zdjęcie z 04.08!!!!!! Prawdopodobnie to, że miałam bliźniaki i mocno rozepchaną macicę to dziś rosnę ekspresowo....nie wiem jak ja będę wyglądała później ;( Już chodzę tylko w ciążowych ubraniach, bo w zwykłych się poprostu nie mieszczę :D
 

Załączniki

  • 1017FFE2-B343-4409-A8D9-1B3B7D374E7C.jpeg
    1017FFE2-B343-4409-A8D9-1B3B7D374E7C.jpeg
    854,8 KB · Wyświetleń: 94
Ja 86. Zero dzieci na koncie :) Jeszcze.
Zjadłam dzisiaj całe opakowanie pyz z mięsem a potem od 4 dni udało mi się wyjść na spacer na którym najpierw zaczęło mnie wszystko swedziec - podrapalam sobie uda przez spodnie do krwinek.. A potem kłuła mnie o dziwo prawa strona po raz pierwszy i to tak solidnie dziabnęlo i cisza.
Ja też 86 i moja pierwsza ciąża
 
Trzy tygodnie temu kupiłam sobie nowe jeansy rozmiar większe niż zawsze nosiłam bo wszystkie które miałam były dość obcisłe i nie chciałam męczyć brzucha a teraz już w pracy w tych spodniach muszę guzik odpinać bo ciasno się robić :)
 
  • Kuźwa chciałabym wam odpisywać, ale nie łapie się już. Tak się rozkręcacie :))) W poprzedniej ciąży wydałam miliony na lekarzy :) ale tylko do 23tc :) później już sponsorował mnie nfz. Leżałam w szpitalu kolejne 13tygodni do porodu i 2tygodnie po :) w sumie niemal 4miesiące :) Ale warto było dla tych cudownych małych mężczyzn :)
  • Na mojej wizycie też okazało się, że mam torbiel na lewym jajniku, ale lekarka odrazu powiedziała, że ciąża leczy takie rzeczy i mam się nie martwić.
  • Mówicie Kochane, że nie mieścicie się w spodnie. Przesyłam wam moje zdjęcie z 04.08!!!!!! Prawdopodobnie to, że miałam bliźniaki i mocno rozepchaną macicę to dziś rosnę ekspresowo....nie wiem jak ja będę wyglądała później ;( Już chodzę tylko w ciążowych ubraniach, bo w zwykłych się poprostu nie mieszczę :D

Słodki brzuszek już nie mogę się doczekać kiedy u mnie będzie taki widoczny ☺️
 
reklama
  • Kuźwa chciałabym wam odpisywać, ale nie łapie się już. Tak się rozkręcacie :))) W poprzedniej ciąży wydałam miliony na lekarzy :) ale tylko do 23tc :) później już sponsorował mnie nfz. Leżałam w szpitalu kolejne 13tygodni do porodu i 2tygodnie po :) w sumie niemal 4miesiące :) Ale warto było dla tych cudownych małych mężczyzn :)
  • Na mojej wizycie też okazało się, że mam torbiel na lewym jajniku, ale lekarka odrazu powiedziała, że ciąża leczy takie rzeczy i mam się nie martwić.
  • Mówicie Kochane, że nie mieścicie się w spodnie. Przesyłam wam moje zdjęcie z 04.08!!!!!! Prawdopodobnie to, że miałam bliźniaki i mocno rozepchaną macicę to dziś rosnę ekspresowo....nie wiem jak ja będę wyglądała później ;( Już chodzę tylko w ciążowych ubraniach, bo w zwykłych się poprostu nie mieszczę :D
Ale czad! Nie mogę się doczekać aż ja będę tak wyglądać [emoji4]
 
Do góry