reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ja też nie wiem jak liczyć, bo przed pierwszą ciążą miałam cykle 28 dniowe, ale teraz miałam takie mini krwawienie, nawet bardziej bym to nazwała plamieniem 17.06, a potem już na pewno okres 08.07. Jeśli to pierwsze krwawienie to był faktycznie okres to wychodzi, że ten cykl miał tylko 21 dni, więc może ten lipcowy też był krótszy i ciąża jest starsza. Owulacje nie mam pojęcia kiedy miałam. Ale czy cykl 21 dniowy czy 28 to różnica według kalkulatorów to jedynie 3 dni.
 
Ostatnia edycja:
A wiesz kiedy miałaś owulację? Chyba najlepiej od tego terminu odjąć 2 tygodnie i od wtedy liczyć [emoji6]
Ty masz jakieś szatańskie wzory do obliczania, ja tego ogarnąć swoim rozumkiem (lub jego brakiem) nie umiem. :D
Wylicz, wg Ciebie: OM 18/07, owulacja 05/08 w 18 dc. Cykle około 31 dni. :D
Z OM wychodzi 5+3, ale wiemy już że to mało miarodajne :D
 
Do tego włosy mi jakoś mocniej zaczęły wypadac gdzie mówią że w ciąży się wzmacniają [emoji85]jutro jadę zrobię tarczyce, żelazo i ferrytyne ot tak dla siebie... Nie wiem czy to od stresów, czy od infekcji wirusowej której nie mogłam wyleczyć... Ehhhh boje się że Łysa zostanę.. Wcześniej z tarczycą nie miałam problemów nawet u endo byłam w maju.
 
A sam szpital jak oceniasz? [emoji6] Bo ja jestem sceptycznie nastawiona, nie słyszałam zbyt dobrych opinii, ale pewnie ile ludzi tyle zdań na dany temat.

Ja już tam rodziłam 6 lat temu i byłam juz wtedy zachwycona. Teraz nie wyobrażam sobie rodzić gdzie indziej. Byłam ze starszakiem na Lutyckiej i tam poród to było ciagle leżenie na fotelu i czekanie na postęp.
W Raszei poród aktywny, miałam własna łazienkę, prysznic, położna bardzo pomocna, mąż cały czas ze mną, kangurowanie przez 2h po porodzie [emoji173]️
znajoma z wątku rodziła tam tydzień temu i nic się nie zmieniło z tego co napisałam.
 
Do tego włosy mi jakoś mocniej zaczęły wypadac gdzie mówią że w ciąży się wzmacniają [emoji85]jutro jadę zrobię tarczyce, żelazo i ferrytyne ot tak dla siebie... Nie wiem czy to od stresów, czy od infekcji wirusowej której nie mogłam wyleczyć... Ehhhh boje się że Łysa zostanę.. Wcześniej z tarczycą nie miałam problemów nawet u endo byłam w maju.

Mi też na poczatku ciąży wypadały bardzo. Poprawiły sie w drugim trymestrze i juz ich tyle nie wypada.
 
Nie używacie kalkulatorów ciazy lub aplikacji ciazowych? Tam wszystko się ładnie oblicza i można kontrolować.
Mam preglife i podoba mi się. Wg niej mam tydzień 6. (5+5)
Nie mam za to żadnych objawów. Jeszcze piersi mnie troszkę bolą ale dużo mniej.
Sutki też przestały boleć. I w ogóle odzyskałam trochę energii, a co dziwne dopóki nie wiedziałam o ciąży to nie miałam ochoty np na piwko a teraz znów mam.
 
Nie używacie kalkulatorów ciazy lub aplikacji ciazowych? Tam wszystko się ładnie oblicza i można kontrolować.
Mam preglife i podoba mi się. Wg niej mam tydzień 6. (5+5)
Nie mam za to żadnych objawów. Jeszcze piersi mnie troszkę bolą ale dużo mniej.
Sutki też przestały boleć. I w ogóle odzyskałam trochę energii, a co dziwne dopóki nie wiedziałam o ciąży to nie miałam ochoty np na piwko a teraz znów mam.
Ja mam dwie aplikacje. Też Preglife i Ciąża +. Wszystko wyliczaja, pokazują co dzieje się w danym tygodniu... Całkiem spoko
 
reklama
Nie używacie kalkulatorów ciazy lub aplikacji ciazowych? Tam wszystko się ładnie oblicza i można kontrolować.
Mam preglife i podoba mi się. Wg niej mam tydzień 6. (5+5)
Nie mam za to żadnych objawów. Jeszcze piersi mnie troszkę bolą ale dużo mniej.
Sutki też przestały boleć. I w ogóle odzyskałam trochę energii, a co dziwne dopóki nie wiedziałam o ciąży to nie miałam ochoty np na piwko a teraz znów mam.
Urszulka ale my mamy wiele że sobą wspólnego [emoji7]patrz to [emoji16]
Screenshot_20190824-123843.jpeg
 
Do góry