reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny jutro rano jadę zrobić bete dłużej już nie wytrzymam :-D to będzie 10dpo i 5 dni do @ trzymajcie kciuki :-D wiem, że to za wcześnie ale może coś wyjdzie choćby jakaś mała liczba - na to licze

z calych sil!!!

No to dziewczyny przyłączam sięZobacz załącznik 1004517

gratulacje! ale mega krechy!

No to mamy tak samo

mnie dwa dni nic nie bylo a teraz jest duzo gorzej!

do objawow dolaczyla mi zgaga :)
fuuj!
 
Moja kładę do łóżeczka i czekam. W dzień czasem zaśnie ale na noc nie na szans:(
To u mnie na odwrót w dzień tylko na rękach na szczęście najlepiej taty ( wykorzystuje to tyle ile mogę) :-) tylko że tata do 15 w pracy więc mama nosi do pierwszej drzemki, a na wieczór tylko zaśnie z mamą w łóżku:-)
 
reklama
Dziewczyny wciąż podtrzymujecie mnie na duchu :-) :):-) :):-) :)

Napolka93 a Ty już testowalaś, czy jeszcze nie? Przepraszam, ale już nie pamiętam.

Ja zamierzam w sobotę lub niedzielę zrobić test.

Zwykle przed @ miałam problemy z cerą. Jakieś pryszcze mi się przytrafiały, a teraz ani jednego :confused:

Leeleeth współczuję Ci tej zgagi. Nic przyjemnego. Mi zwykle na zgagę pomagało zimne mleko z lodówki.
 
Do góry