reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dzisiaj znowu byłam na wizycie u lekarza na NFZ, lekarz stwierdził ze nadal nic nie widzi, miałyście tak kiedyś ? Nie wiem co zrobić ? Iść do innego ? Dostałam dzisiaj od niego skierowanie na badanie krwi, wtedy będzie wiadomo co dalej... ale nie chce do niego iść... ostatnia miesiączka 5 lipca cykle 28 dni... dzisiaj nawet po wizycie kupiłam test żeby sprawdzić czy sobie tej ciąży nie uroiłam, wyszły wyraźne dwie kreski. Dziewczyny, pomóżcie co mam zrobić ?
Zmień lekarza [emoji6] może ma slaby sprzęt, albo słabe oko [emoji849]
 
reklama
Wiem, wiem, ale boje się, ze dzieciak rośnie za wolno... zawsze się muszę czymś zadręczać.

Odpuść sobie, serio.
Na tym etapie milimetr w jedna i w druga robi roznice. Rozny sprzet, rózne ręce go obslugujące. U ciebie raptem 2 dni. Tyle co nic.

Ciąża moze być przyjemnościa, a nie udręką, tylko czasem trzeba sobie zwyczajnie odpuścić.
 
A podobno im niższa waga tym więcej się tyje w ciąży [emoji24] przynajmniej wg tych internetowych tabelek [emoji16]

W pierwszej ciąży przytyłam 7 albo 8kg z tego co pamietam. Do 20tyg. Trzymałam wagę. Wychodząc ze szpitala ważyłam mniej niż przed ciążą.
Także w moim przypadku kalkulatory się nie sprawdziły.
 
Dzisiaj znowu byłam na wizycie u lekarza na NFZ, lekarz stwierdził ze nadal nic nie widzi, miałyście tak kiedyś ? Nie wiem co zrobić ? Iść do innego ? Dostałam dzisiaj od niego skierowanie na badanie krwi, wtedy będzie wiadomo co dalej... ale nie chce do niego iść... ostatnia miesiączka 5 lipca cykle 28 dni... dzisiaj nawet po wizycie kupiłam test żeby sprawdzić czy sobie tej ciąży nie uroiłam, wyszły wyraźne dwie kreski. Dziewczyny, pomóżcie co mam zrobić ?
Zrób betę to będziesz miała pewność. Mi wcześniej testy też wychodziły pozytywne, beta rosła, ale na usg nie było nic widać. Okazało się, że to była ciąża biochemiczna i okres dostałam 2 tygodnie po terminie. Udało się w kolejnym cyklu i teraz jestem 9tydz i 4 dni. U ciebie może była pozna owulacja i temu nic nie widać, bo wczesna ciąża :)
 
Dzisiaj znowu byłam na wizycie u lekarza na NFZ, lekarz stwierdził ze nadal nic nie widzi, miałyście tak kiedyś ? Nie wiem co zrobić ? Iść do innego ? Dostałam dzisiaj od niego skierowanie na badanie krwi, wtedy będzie wiadomo co dalej... ale nie chce do niego iść... ostatnia miesiączka 5 lipca cykle 28 dni... dzisiaj nawet po wizycie kupiłam test żeby sprawdzić czy sobie tej ciąży nie uroiłam, wyszły wyraźne dwie kreski. Dziewczyny, pomóżcie co mam zrobić ?
Ja ostatnia miesiączke miałam 7 lipca cykle tak samo byłam tydzień temu u lekarza też nix nie widział, strasznie u niego było w gabinecie o ile można to nazwać gabinetem . W piątek byłam u swojego lekarza ginekologi endokrynolog. Był.widoczny Pecherzyk kolejna wizyta za 3 tyg.. tak że.moje zdanie jest idź do innego lekarza
 
Ja ostatnia miesiączke miałam 7 lipca cykle tak samo byłam tydzień temu u lekarza też nix nie widział, strasznie u niego było w gabinecie o ile można to nazwać gabinetem . W piątek byłam u swojego lekarza ginekologi endokrynolog. Był.widoczny Pecherzyk kolejna wizyta za 3 tyg.. tak że.moje zdanie jest idź do innego lekarza
I zaznaczę że właśnie wychodzi że owulacja się przesunela i to o.2 tyg. Lekarz prowadzący mówił że nie mam na to patrzeć
 
Dziewczynki wgl czym się zajmujecie? [emoji108]

Może bliżej byśmy się poznały. Lepiej mi będzie zapamiętać wtedy Nicki. Powtórzcie ile macie lat i takie podstawowe informacje. Oczywiście wszystko względem skrajnej prywatności [emoji846]
Dobry pomysl! Mam 31 lat, 3-letniego synka , meza i dwa koty. Mieszkam w Holandii i pracuje dla platformy online, czyli high-tech/rozrywka.
Ja właśnie ożyłam, cudownie zmarwychwstać [emoji3059] ogólnie to cały dzień aż do 15 czułam się jakbym wczoraj się mega schlała, a dziś miała mega kaca [emoji23] grunt, że to mija, uff..


Dobry pomysł, zaczął się już watek majowych mam, więc teraz już chyba mamy wszystkie kwietniowki w komplecie [emoji4]

Ja mam 25 lat, pracuję w branży chemicznej, mam nadzieję, że od jutrzejszej wizyty już nie [emoji16] Od roku jestem szczęśliwą mężatką, to moja pierwsza ciąża. Kocham dzieci i zwierzęta, interesują mnie bardziej "męskie" zajęcia- zdecydowanie bardziej wolę majsterkować niż stać przy garach [emoji16]
Dobrze to ujelas. Ja tez codziennie czuje sie jak na porzadnym kacu... pomaga tylko cola.
 
reklama
To moje bobo. Termin na 26 marca, ale jeszcze was nie opuszczam bo lubie was czytac.
20190826_181901.jpg
 
Do góry