Bo jesteśmy w takim samym dniu ja dopiero za 3 tyg jadę. OszalejeCześć dziewczy
Jeszcze nie...W niedzielę powtórka.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Bo jesteśmy w takim samym dniu ja dopiero za 3 tyg jadę. OszalejeCześć dziewczy
Jeszcze nie...W niedzielę powtórka.
Sysiq, a który to tydzień?
Mnie już też nie rośnie w normie, ale u Ciebie jest jeszcze wcześnie. Jak godzinowo? W jakich godzinach było pobranie 20, a o której to dzisiejsze?
Sysiq, takie cos kiedyś znalazłam (patrz załącznik). U Ciebie wychodzi rzeczywiscie poniżej normy ale NA POCZĄTEK CIĄŻY, lekarka sama mi mowila ze później zwalniaDziewczyny jeśli mam poniżej normy rośnięcie beta hcg to znaczy, ze ciąża się nie rozwija?
Miałam 20 - 4300 a dzisiaj mam 18448![]()
Ja do niedzieli to w białym kaftanie będę latać... już też mam głupie myśli...Bo jesteśmy w takim samym dniu ja dopiero za 3 tyg jadę. Oszaleje
Ja tak samo Ale jakoś trzeba wytrzymaćJa do niedzieli to w białym kaftanie będę latać... już też mam głupie myśli...
Powyżej 10000 zdaje się przyrost jest liczony co 4 dni a powyżej 100000 już w ogole niema co na to patrzećPrzy becie powyżej 10000 już nie należy sugerować się przyrostem, bo ona przyrasta wtedy już swoim tempem. Spokojnie!![]()
No nie ma wyjścia. Ale liczę, że już będzie tylko dobrze. Urodzę i zamykam fabrykęJa tak samo Ale jakoś trzeba wytrzymać
No wg mnie nic absolutnie z bety złego nie wynika, reszta dziewczyn chyba ma to samo zdanie z tego co czytamCzyli dziewczyny jest dobrze???!!!
Bo zwariuje