reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
taki mam wynik, więc chyba nic z tego :(

beta -HCG
5.78
˄
< 5.0
mIU/ml
Wynik ujemny
< 10.0
mIU/ml
Tydzień 4 - 5
1500 - 2300
mlU/ml
Tydzień 5 - 6
2400 - 135000
mlU/ml
Tydzień 6 - 7
10500 - 161000
mlU/ml
Tydzień 7 - 8
18000 - 209000
mlU/ml
Tydzień 8 - 9
37500 - 218000
mlU/ml
Tydzień 9 - 10
42800 - 219000
mlU/ml
Tydzień 10 - 11
33700 - 218700
mlU/ml
No beta niska, ale może też być tak, że owulacja była później i beta jeszcze zacznie rosnąć. Powtórz w poniedziałek i już raczej wszystko będzie wiadomo. Swoją drogą bardzo dziwna ta tabela z wartościami bety. Pierwszy raz widzę tak wysokie wartości na poczatkowe tygodnie ciazy.
 
Mnie też zdziwiony te tabele. Praktycznie wszędzie w necie są inne i zawsze powyżej 5 znaczyło ciąże. Ale cóż. Zrobię w poniedziałek o ile @ wcześniej nie dostanę...
 
Witaj! :) jestes pewna, ze termin wychodzi Ci na kwiecien? Ja tez jestem w 6t2d i na razie z OM termin mam na 27 marca.
 
W takim razie wydaje mi sie, ze jestes w 5t2dc. Powodzenia na pierwszej wizycie!
Orłem z matematyki nie jestem ;-) ;) ale wszystkie apki tak mi wyliczaja i jak teraz policzyłem dni w kalendarzu to wychodzi 6t2d - chyba że źle liczę. Pierwszy dzień pierwszego tygodnia to 28 czerwca, mam za sobą 5 pełnych tygodni i jestem w 2 dniu 6 tygodnia chyba że wskazuję się zakończone tygodnie które mamy za sobą? To wtedy byłoby 5t2d. Ale myślałam że podaje się tydzień w którym aktualnie jestem :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zaciekawiona tym jak liczyć te tygodnie sprawdziłam kalkulator z babyboom i tu podaje 5t2d, a flo i preglife 6t2d :szok: ale termin wcześniej niż 2 kwietnia nie wychodzi
 
Do góry