reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

U mnie termin ok. 5-7 kwietnia można wpisać :) aplikacja ciąża+ pokazuje dzisiaj 4t6d. Brzuch mnie boli ale nie jak na okres tylko inaczej, zwłaszcza przy wysiłku, staram się uważać bo u mnie jeszcze bardzo wcześnie więc mimo że to moja 3 ciąża to jednak strach jest. Oprócz tego objawów większych brak, tylko strasznie ociezala się czuję i piersi zaczynają pobolewac.
 
reklama
Orłem z matematyki nie jestem ;-) ;) ale wszystkie apki tak mi wyliczaja i jak teraz policzyłem dni w kalendarzu to wychodzi 6t2d - chyba że źle liczę. Pierwszy dzień pierwszego tygodnia to 28 czerwca, mam za sobą 5 pełnych tygodni i jestem w 2 dniu 6 tygodnia chyba że wskazuję się zakończone tygodnie które mamy za sobą? To wtedy byłoby 5t2d. Ale myślałam że podaje się tydzień w którym aktualnie jestem :)
Jestes w 5t2d - tak wyliczy Ci lekarz na podstawie OM. Ale potocznie, jesli ktos zapyta, to mowi sie, ze jestes w 6 tygodniu, bo juz go zaczelas :)

To moja druga ciaza a tez czasami musze pomyslec zanim powiem w ktorym jestem tygodniu :)
 
Mi aplikacje pokazują termin porodu 4/5 kwietnia. Ostatnia @ 30.06. Jedna aplikacja pokazuje 4 tydz 7 dni druga Tydzień ciąży 6 (5+0) a jeszcze inna 4 tyg 6 dni :-D Ale po wizycie u lekarza wszystko będzie jaśniejsze :D
 
U mnie termin ok. 5-7 kwietnia można wpisać :) aplikacja ciąża+ pokazuje dzisiaj 4t6d. Brzuch mnie boli ale nie jak na okres tylko inaczej, zwłaszcza przy wysiłku, staram się uważać bo u mnie jeszcze bardzo wcześnie więc mimo że to moja 3 ciąża to jednak strach jest. Oprócz tego objawów większych brak, tylko strasznie ociezala się czuję i piersi zaczynają pobolewac.
Mamy ten sam dzień 4t6d
 
Zaczynam panikować :)
W poprzedniej ciąży nie miałam mdłości, (może ze 4 razy wyniotowałam) w tej zdarzyły się raz wymioty i nieraz było mi mdło. Dziś nic a nic i zaczynam się bać.
Poroniłam przed poprzednią ciążą dwa razy, raz byłam łyżeczkowana.
 
Zaczynam panikować :)
W poprzedniej ciąży nie miałam mdłości, (może ze 4 razy wyniotowałam) w tej zdarzyły się raz wymioty i nieraz było mi mdło. Dziś nic a nic i zaczynam się bać.
Poroniłam przed poprzednią ciążą dwa razy, raz byłam łyżeczkowana.

Wiem że łatwo mówić, ale spokojnie ciesz się brakiem objawów. Na pewno wszystko jest dobrze
 
Dziewczyny Wy jesteście ekspertki. Mialyscie tak przed zajściem w ciążę że przed @ wychodziły wam jakieś wypryski? Jeśli tak to jak to było na początku ciąży? Czy nic nie wyszło i wychodziło jak zawsze ?
 
Ja nie mialam problemów z cera (z wyjątkiem kilkumiecy po odstawieniu tabletek anty) przed ciąża również w okresie przed @ i na razie nie zaobserwowalam u siebie wypryskow
 
reklama
Zaczynam panikować :)
W poprzedniej ciąży nie miałam mdłości, (może ze 4 razy wyniotowałam) w tej zdarzyły się raz wymioty i nieraz było mi mdło. Dziś nic a nic i zaczynam się bać.
Poroniłam przed poprzednią ciążą dwa razy, raz byłam łyżeczkowana.
Też panikuje przy każdym ukluciu i pobolewaniu brzucha - na początku ciąży miałam plamienia (być może od zagnieżdżania zarodka ale na wszelki wypadek dostałam 1 opakowanie duphastonu) . Dzisiaj wzięłam ostatnia tabletkę i też się przejmuje czy jak odstawie to wszystko będzie ok (wizytę mam dopiero w piątek). Mówią żeby w ciąży się nie stresować ;) wiem że ciężko się nie denerwować ale nerwy nic nam nie pomogą - musimy uzbroić się w cierpliwość i być dobrej myśli
 
Do góry