reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja nie mialam problemów z cera (z wyjątkiem kilkumiecy po odstawieniu tabletek anty) przed ciąża również w okresie przed @ i na razie nie zaobserwowalam u siebie wypryskow
Pytam, bo zostało mi 3 dni do terminu @ i właśnie mnie wysypalo i zastanawiam się czy już sobie nadziei nie robić:( bo tak jak zawsze przed @ wyszło:(
 
reklama
Pytam, bo zostało mi 3 dni do terminu @ i właśnie mnie wysypalo i zastanawiam się czy już sobie nadziei nie robić:( bo tak jak zawsze przed @ wyszło:(
Każda kobieta jest inna - u mnie pierwsze objawy to był wyczulony węch, brak apetytu i albo takie grypowe objawy (ból mięśni i stawów, gorączka) albo ciąża zbiegła się z infekcja co jest też bardzo prawdopodobne. Na 3 dni przed terminem planowej miesiączki wyszedł mi już pozytywnie test ciążowy - tylko kreska była bardzo bardzo blada, ledwo widoczna. Spróbuj zrobić sobie test.
 
A jak się dziś czujecie Mamusie, czy doszły jakieś nowe objawy? Bo ja się czuje dziś, jakby przejechał po mnie czołg. Wyostrzyl mi się węch, nie mogę znieść zapachu piwa które pije mój mąż, bo śmierdzi kwaśnym mlekiem :errr: w dodatku mam wrażenie, że już chyba wszyscy wiedzą, bo zaokraglil mi się brzuch... albo ja tak to odczuwam :sorry:
ja też mam od samego początku wzdety brzuch i wyglądam jak w bardziej zaawanej ciąży :-D też jestem zmęczona (a w nocy ciągle mi się coś śni :szok:), piersi pobolewaja przy dotyku, węch mam wyostrzony jak szarik, częste wizyty w toalecie, lekkie pobolewania podbrzusza a rano nie mam mdłości/wymiotów lecz... biegunkę :oo2:wczoraj wieczorem i w nocy lekko mnie mdlilo...
 
Dziewczyny Wy jesteście ekspertki. Mialyscie tak przed zajściem w ciążę że przed @ wychodziły wam jakieś wypryski? Jeśli tak to jak to było na początku ciąży? Czy nic nie wyszło i wychodziło jak zawsze ?
Mnie zawsze przed @ wysypywalo okropnie na buzi a teraz raptem 2 małe wypryski się pojawiły krótko przed terminem @ i to wszystko. Ale kazdy organizm reaguje inaczej, tak jak dziewczyny piszą najlepiej zrób test.
 
Zaczynam panikować :)
W poprzedniej ciąży nie miałam mdłości, (może ze 4 razy wyniotowałam) w tej zdarzyły się raz wymioty i nieraz było mi mdło. Dziś nic a nic i zaczynam się bać.
Poroniłam przed poprzednią ciążą dwa razy, raz byłam łyżeczkowana.
Też się trochę tak czuję bo w poprzednich ciążach wymiotowalam przez pół roku i to dość mocno a teraz nawet mdłości nie mam i też się zastanawiam czy wszystko dobrze.
 
Ja mam poranne... biegunki :/ Mdłości miałam tylko wczoraj wieczorem i dziś w nocy ale nie wiem czy to od ciąży - mam bardzo wrażliwy żołądek więc generalnie mdłości/wymiotów nie zaobserwowalam
 
ja też mam od samego początku wzdety brzuch i wyglądam jak w bardziej zaawanej ciąży :-D też jestem zmęczona (a w nocy ciągle mi się coś śni :szok:), piersi pobolewaja przy dotyku, węch mam wyostrzony jak szarik, częste wizyty w toalecie, lekkie pobolewania podbrzusza a rano nie mam mdłości/wymiotów lecz... biegunkę :oo2:wczoraj wieczorem i w nocy lekko mnie mdlilo...
Ja ranne biegunki miałam do 8 miesiąca w poprzedniej ciąży a później mega zaparcia... przy tej ciąży jakoś się nie stresuje jak przy wcześniejszej bo byłam po poronieniu i bałam się wszystkiego. A teraz nie mam czasu przy moim małym skarbie myśleć negatywnie :-)
 
reklama
witam,
zakladam nowy watek dla mam z terminem na kwiecien!
ja mam termin na 1 lub 5 kwiecien.
czekam na reszte mam. :D
Zobacz załącznik 1000245


Oto lista kwietniowych mam:


@Bedemama! tp 27.03
@Dzola83 tp 31.03-01.04
@Integral l tp 28.09-04.04
@leeleeth tp 01.04
@Karolajna33 tp 03.04
@Karolina2102 tp ?
@Jula201906 tp 04.04
@ola86 tp 5-7.04
@Sindi1520 tp ?
@Katerinka80 tp6-7.04
@Magda_S tp 05.04
@sonia.d tp
@mizoro tp
@Blizniakisanok tp
@Najeczka tp 09.04
@joszka tp 07.04
Jeżeli o mnie chodzi to z moich obliczeń 2-4.04 ale zobaczymy co u lekarza
 
Do góry