reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Dziękuję dziewczyny [emoji3590]
@paola425, nie pytaj, jakas porażka, byłam w przyszpitalnej klinice i oni mi ciąży nie poprowadzą, taka informacje dostałam, mam iść do innego miejsca, hahahhaa. No ale przynajmniej z Fasolcią się zobaczyłam. :)

@leeleeth ale chamski lekarz, no ja nie wiem jak tak mogą.... Minimum kultury, taktu, czegokolwiek..... A idź w cholere....
Zamykamy wątek w sensie, że....?? Prywatny żeby był tylko dla nas??? :D
 
reklama
Właśnie dziś dopadło mnie jakieś apogeum, chodzę zła jak osa, płacząca, mówię już nawet że mam dosyć takiej ciąży z takimi zaparciami (uwaga, w toalecie na dwójce byłam 1,5 tygodnia temu). Należę do osób szczupłych z płaskim brzuchem a teraz mam takie wzdęcia że muszę luźne bluzki nosić bo brzuch mam ogromny. Wczoraj już nawet poszłam do apteki po syrop który mi poleciała tutaj jedna z dziewczyn i pani w aptece powiedziała że ten syrop jest od 3 miesiąca ciąży a do tego momentu nie powinno się nic brać na zaparcia tylko oczywiście próbować naturalnie, tyle że na mnie ta natura nie działa. Wiem że głupi powód do płaczu ale tak jak dzisiaj płacze bo wy....ać się nie mogę :-(

Moze sprobuj wode z kapusty, ogorkow albo zal was z burakow. Powinno Cie po tym przeczyscic. Dobry jest tez sok z selera naciowego.
 
Dziewczyny jak tak czytam o tych Waszych wizytach na NFZ to się zastanawiam czy tych lekarzy tam do pracy wysyłają za karę? Przecież to jest jakaś masakra, jak człowiek tak może drugiego traktować i to jeszcze kobietę w ciąży. Coś strasznego.
 
Serce bije szybko jak dzwon, rusza się i macha mi rączką na ekranie [emoji3531] Ciąża starsza niż z poprzedniego USG. Wcześniejszy termin 12.04.2020 a teraz 8.04.2020. Lekarz mówi, że to 10 tydzień i już w 11 wchodzę. Nie muszę prenatalnych robić ze względu na młody wiek (26 lat). Nie jestem w grupie ryzyka.
IMG_20190910_170033.jpeg
 
A czy tą babkę plesznik zalewasz wcześniej gorącą wodą?
powod glupi nie jest! bo przy tak masywnym zaparciu doszlo juz do podtrucia organizmu, i pewnie brzuch boli! a lewatywa? albo masaz odbytu z duza iloscia oleju?
ja wczesniej pisalam u mnie bardzo pomaga babka plesznik i jajowata, lyzeczka do dwoch dziennie plus platki owsiane i jogurt i zero problemow, moja mama ma tez olbrzymi problem i wlasnie babka pomogla, nasiona slonecznika, i duzo wody.
 
reklama
Serce bije szybko jak dzwon, rusza się i macha mi rączką na ekranie [emoji3531] Ciąża starsza niż z poprzedniego USG. Wcześniejszy termin 12.04.2020 a teraz 8.04.2020. Lekarz mówi, że to 10 tydzień i już w 11 wchodzę. Nie muszę prenatalnych robić ze względu na młody wiek (26 lat). Nie jestem w grupie ryzyka.Zobacz załącznik 1020788
Super! Cieszę się! :)

Też mam 26 lat i ginekolog wczoraj powiedziała, że nie ma konieczności robienia prenatalnych.. tylko teraz ja się zastanawiam czy robić czy nie?!

Ile w ogóle one kosztują? bo się nie orientuję [emoji2368]
 
Do góry