reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Cześć! Jeszcze ja będę kwietnióweczką! Czytam Was od początku ale z uwagi na podeszły wiek (35lat) i plamienia na początku bałam się ujawnić. U mnie końcówka 7tyg, serduszko bije ale jeszcze nie mogę oswoić się z myślą o ciąży... i co powie mój 7latek jak się dowie, że Już nie będzie jedynakiem?!
Cześć!! Gratulacje i witamy u Nas [emoji7]w jakim podeszłym wieku proszę Cię, ja mam 34 lata i czuję się jeszcze młodo [emoji16][emoji16][emoji16] mój syn ma 4 lata i też był sam cały czas i wczoraj jak się dowiedział że będzie miał rodzeństwo to zaczal tak płakać, że on nie chce i wogole że masakra... Dużo mu tłumaczylam z mężem i wieczorem już było inaczej[emoji16][emoji16][emoji16]i codziennie się pyta o dzidzie [emoji7][emoji7][emoji7]życzę powodzenia i szczęśliwych kolejnych miesięcy aż do porodu [emoji8]
 
reklama
Ej ja mam 33 a toć stara jeszcze nie jestem :D moi dziś ryczeli jak ze skóry obdzierani, że dzidziuś jest jeden a nie trzy! Oni chcą 3 dzidziusie i mam dorobić!
 
Cześć!! Gratulacje i witamy u Nas [emoji7]w jakim podeszłym wieku proszę Cię, ja mam 34 lata i czuję się jeszcze młodo [emoji16][emoji16][emoji16] mój syn ma 4 lata i też był sam cały czas i wczoraj jak się dowiedział że będzie miał rodzeństwo to zaczal tak płakać, że on nie chce i wogole że masakra... Dużo mu tłumaczylam z mężem i wieczorem już było inaczej[emoji16][emoji16][emoji16]i codziennie się pyta o dzidzie [emoji7][emoji7][emoji7]życzę powodzenia i szczęśliwych kolejnych miesięcy aż do porodu [emoji8]
Ten wiek był z przymrużeniem oka ;) mam nadzieję, że będzie zadowolony. Słuchajcie, ja mam lekarza na NFZ o jest super - dowcipny i rzetelny, prowadziłam z nim 1 ciążę i chociaż mam do niego ponad 30km to i tak jeżdżę. Prywatnie też będę chodzić- żeby mieć swojego lekarza w szpitalu, u mnie na pewno będzie cesarska, którą zrobi moja osobista Pani Doktor więc będę spokojniejsza :)
 
Dziewczyny czy któraś bierze heparynę w zastrzykach: Clexane lub Neoparin? Jak długo macie brać?

Ja biorę od owulacji. Ostatnio byłam na badaniu krwi i wyniki mam wzorowe ale lekarz po konsultacji z ginekologiem stwierdzili ze mam min do 16-17 tygodnia przyjmować zobaczymy co będzie dalej.
 
Cześć! Jeszcze ja będę kwietnióweczką! Czytam Was od początku ale z uwagi na podeszły wiek (35lat) i plamienia na początku bałam się ujawnić. U mnie końcówka 7tyg, serduszko bije ale jeszcze nie mogę oswoić się z myślą o ciąży... i co powie mój 7latek jak się dowie, że Już nie będzie jedynakiem?!
Cześć staruszko :D ja mam 35l oraz 7 latkę i jestem w 7tc. Wizyta jeszcze przedemną :)
 
Jezuuu czy wy też kobitki macie taki apetyt?? Ja bym ciągle jadła, słodkie, owoce, teraz tosty jadłam masakra już mam 3 kg ponad na plusie a gdzie dalej haha mąż się śmieje że 30 kg przytulne jak tak dalej będę jadła[emoji16][emoji16]
Nie mam problemu z jedzeniem ;) ale staram się pilnować.
 
reklama
Ja biorę od owulacji. Ostatnio byłam na badaniu krwi i wyniki mam wzorowe ale lekarz po konsultacji z ginekologiem stwierdzili ze mam min do 16-17 tygodnia przyjmować zobaczymy co będzie dalej.
A w jakiej dawce? Ja biorę 0,2

Mnie dzisiaj kaszel strasznie męczył ale mam astmę wiec taki urok, na razie przeszło ale strasznie się bałam o fasolkę :(. Ja w poniedziałek planowe usg i jak będzie w porządku to kolejne 30.09 ale wtedy to będzie 11+1
 
Do góry