reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kwietniowe mamy 2020

paola425

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Haha mój mąż ostatnio wystrzelił z tekstem że w filmach kobiety w ciąży jakoś lepiej wyglądają niż ja i nie narzekają tyle, a jak mówi że pewnie przesadzam to jest masakra wtedy u nas ;) i też mu zawsze powtarzam że dla niego to była sama przyjemność więc się ma teraz nie odzywać :) czekam już z utęsknieniem na ten "złoty czas" ciąży o którym czytam że wkrótce nadejdzie ale jakoś go nie widać... Bo inaczej to zaraz będę samotna matka haha jak mój mąż już nie wytrzyma
Kurczę co jest z nami nie tak, że nie wyglądamy jak w filmach i jak te wszystkie gwiazdy na ściankach dziwna sprawa...
Wracacie do Polski?? Trzymam kciuki za spokojny lot :*Serio? Ja to kombinuje i nastawiam mojego żeby po pierwszym nie zwlekać długo z drugim, do 30stki chciałabym z dwójką się wyrobić :)
Ja to kiedyś myślałam, że chcę dwójkę, dopóki nie zaszłam w ciążę. Mamy do góry dwa pokoiki przeznaczone na dziecięce ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie i co dalej będzie. Jak będzie dziewczynka to nie będę pewnie miała parcia na drugie. Dla mnie ciąża i poród to nie jest nic pięknego, co bym mogła przechodzić non stop tylko coś co po prostu trzeba przeżyć ale jak będzie chłopak to będę dążyła do dziewczynki
ciężko mi teraz przewidzieć tak naprawdę, bo jak czuję się gorzej to zawsze marudzę i mówię, że nigdy więcej. Może w kwietniu jak już będzie po wszystkim to mi się odmieni

reklama

Ruki

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
@leeleeth jeszcze ja!

Fuczycie w ciąży na mężów cpowiadacie? My oficjalnie zaczęliśmy terapię małżeńską xd mamy już nawet pierwsze zadanie domowe, a właściwie kilka.

Eh, ciąża, stan błogosławiony. Człowiek leży bez życia, rzyga i doprowadza małżeństwo do ruiny. No miód malina.

Hanqa_08

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny jestem po wizycie i wszystko w porządku! Według USG 7+4 a crl 13.2mm. Tak się cieszę, w końcu zobaczyłam mojego bobaska serduszko bije 144. Po takich przejściach i 3 tygodniach leżenia czuję, że teraz będzie tylko lepiej! Nawet mam pozwolenie, żeby iść na wesele
1568197305333.jpeg

leeleeth

Moderator
Członek załogi
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
@Bedemama!
@Integral
@leeleeth
@Karolajna33
@Magda1327
@Karolina2102
@Jula201906
@ola86
@Sindi1520
@Katerinka80
@Magda_S
@mizoro
@aneta265
@sonia.d
@Blizniakisanok
@Najeczka
@aszcz
@Sysiq
@Dżasta92
@Mimi1987
@paola425
@AniulekP
@nnat.
@Sassi
@UrszulkaB
@Nnbrznsk
@majka89
@Sassi
@cmla
@Emilia1988
@lenapb
@Wiatraki
@oleeencja
@Likeme
@Hanqa_08
@_Anek_
@atena100
@MoniaMa
@ladyjane95
@milena1706
@Niedoczynna93
@Anisa15
@MtV
@Surgeres
@kasia.neu
@Inofs
@lexi91
@Rybaa
@pannadorka
@ynka
@Ruki
@cortado

No ja się co prawda sfuczałam, ale to chyba nie powód, żeby mnie usuwać na wieki.
Nikt Cie Kochana nie usuwa, czy bedziesz fukala czy nie ;)
jestes na liscie ;)

A co byscie powiedzialy na osobny "watek" z przedstawieniem sie, moze ime (jezeli ktos chce), wiek czy miejsce zamieszkania...pare informacji o nas??
wiem, ze robilysmy tak kilka lat temu jak bylam tutaj z moim drugim dzieckiem. bo ja musze przyznac, ze latwiej byloby mi Was "zapamietac" gdybym znala imiona. Po Nickach to jeszcze nic nie kojarze :D
Co Wy na to? oczywiscie kto chce, zeby nie bylo :D
takie powitalnie zrobimy na nowym, zamknietym watku, gdzie nasze wpisy beda chronione przed wzrokiem postronnych ;)

Wiec na nowym forum w pierwszych postach prosze o przedstawienie sie :)

sisi_1989

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dzisiaj lecimy do Jordanii, a w piatek z tesciami do Polski. Maz po miesiacu wraca do Chin a ja do grudnia zostaje w Polsce , bo caly listopad ma podroze sluzbowe i wole posiedziec w tym czasie z rodzina niz sama. W grudniu lecimy do Kanady ( maz i moi rodzice ). I czekamy tam na malenstwo. Takze troche zawirowan nas jeszcze czeka ;)

reklama

kasia.neu

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzisiaj lecimy do Jordanii, a w piatek z tesciami do Polski. Maz po miesiacu wraca do Chin a ja do grudnia zostaje w Polsce , bo caly listopad ma podroze sluzbowe i wole posiedziec w tym czasie z rodzina niz sama. W grudniu lecimy do Kanady ( maz i moi rodzice ). I czekamy tam na malenstwo. Takze troche zawirowan nas jeszcze czeka ;)
a ja marudze jak moj maz na 3 dni w podroz sluzbowa jedzie :D :D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Fanti Przyszłe mamy 2
D Kwietniowe mamy 2019 14309
A Kwietniowe mamy 2018 9065
samotnaja Dzieci urodzone w kwietniu 2017 6117

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry